Футбол онлайн: Чемпіонат Німеччини Бундесліга. Коноплянка виграв срібло, "Боруссія" Ярмоленка зазнає невдачі
Чемпіонат Німеччини → Бундесліга. Коноплянка виграв срібло, "Боруссія" Ярмоленка зазнає невдачі

Бундесліга. Коноплянка виграв срібло, "Боруссія" Ярмоленка зазнає невдачі

Сьогодні в німецькій Бундеслізі команди українців відіграли свої чергові матчі. Повідомляє Футбол газета.

"Шальке" Євгена Коноплянки здобуло важливу виїзну перемогу над "Аусборгом" і таким чином виграла срібні нагороди чемпіонату. Коно вийшов на цей матч зі старту і відіграв 84 хвилини, за які не відзначився результативними діями, однак момент для взяття воріт.

"Боруссія" Андрія Ярмоленка провалила домашній матч проти "Майнца". "Джмелі" зазнали домашньої поразки з рахунком 2:1 . Ярмоленко вийшов на заміну в цьому матчі на 74 хвилині, однак за відведений йому час не встиг відзначитись чимось особливим.