Інший світ → Мілевський біситься через невдачі у Білорусі

Мілевський біситься через невдачі у Білорусі

Колишній нападник київського "Динамо" та збірної України Артем Мілевський поділився думками щодо останнього поєдинку брестського "Динамо", за яке він зараз грає, в чемпіонаті Білорусі. Повідомляє Футбол газета.

"Наша стара хвороба - після забитого м'яча хочемо зберегти результат, виграти. Останні 4 гри не можемо перемогти, тому намагаємося зберегти рахунок, але не виходить.

Потрібно продовжувати грати в свій футбол. За 10-15 хвилин ми створили 4 моменти. Мінчани не знали, що робити. Потім вони здорово контролювали м'яч, часом вже ми не знали, що робити.

У другому таймі у нас було більше можливостей забити. Матч, як зазвичай, закінчується 1:1.

Задовбав вже цей рахунок 1:1. Всі набирають очки, виграють, тільки ми граємо внічию. Треба виграти і все пройде.

Не вважаю, що мінчани чимось нас здивували. Сарока здорово виглядає, закриває м'яч корпусом, недарма в збірній він на провідних ролях. Тема Биков теж був в порядку, Хващ. Лінія атаки у них цікава. Ми пропустили непотрібний гол в роздягальню", - сказав Мілевський.

Нагадаємо, в останньому турі команда Мілевського зіграла внічию із мінським "Динамо" (1:1).