Чемпіонат Росії → Луческу взявся за старе

Луческу взявся за старе

Головний тренер пітерського "Зеніту" Мірча Луческу поділився думками від матчу 19-го туру чемпіонату Росії проти "Амкара" (0: 1).

Повідомляє Футбол газета.

"Складно коментувати такий матч. Дуже інтенсивна гра з обох сторін. Господарі жертвували собою, билися за кожен м'яч і підібрали правильну тактику для досягнення позитивного результату. Добре оборонялися, агресивно, закривали всі зони, провели кілька небезпечних контратак.

Пощастило в якійсь мірі їм теж - за перші 30 хвилин майже не було атак і перша ж привела до забитого м'яча. Ми помилилися в центральній зоні, напевно, сподівалися на поза грою, але там не було офсайду.

Не хочеться повторювати, але доведеться - ми практично завжди втрачали очки, коли нас судили арбітри з Москви. Особливо, коли ми встали на перше місце після матчу зі "Спартаком".

На думку гравців, був чистий гол в першому таймі, був пенальті на Дзюбі в другому. Занадто часто повторюються такі ситуації. На жаль, все проти нас.

Ми зіграли не найкращий свій матч. Після пропущеного м'яча грали метушливо, помилялися в простих ситуаціях і втрачали м'яч. Ми мали перевагу, в якійсь мірі було невезіння, наприклад, коли Кокорін вдарив в штангу. У нас були ситуації в матчі, які могли трактуватися по-іншому", - сказав Луческу.

Нагадаємо, що "Зеніт" сьогодні побив власний антирекорд за сухими матчами в РФПЛ, перед поразкою від Амкара, підопічні Луческу зігради 0:0 з "Ростовом", 0:0 з ЦСКА.