Чемпіонат Іспанії → "Барселона" здобула черговий трофей

"Барселона" здобула черговий трофей

Вчора, 22 травня, о 22:30 за київським часом домашній стадіон "Атлетіко" Мадрид, "Вісенте Кальдерон", приймав матч фіналу Кубку Короля, в якому команда нашого українця Євгена Коноплянки "Севілья" зустрічалась із каталонською "Барселоною".

Цікаво, що команди, які відкривали футбольний сезон в Європі практично його ж і закривали, не враховуючи фінального матчу Ліги Чемпіонів, який пройде в цю суботу.

Розпочали обидва колективи досить обережно, не форсуючи події. Все ж певну перевагу за кількістю моментів у першому таймі "Севілья" мала. Ще більше шансів стало в андалусійців після того як арбітр видалив на 40 хвилині центрального захисника "Барселони" Хав'єра Маскерано, однак зберегти свої ворота сухими Тер Штегену все ж вдалось.

Початок другого тайму теж активніше провели чинні переможці Ліги Європи. Одного разу за каталонців зіграла штанга, ще раз не дав опинитися круглому в сітці німецький воротар синьо-гранатових. Проблем команді Луїса Енріке додало ще й те, що найкращий бомбардир каталонців у цьому сезоні Луїс Суарес отримав травму і не зміг продовжити гру. Після 72 хвилини стали здавати нерви в обох команд. Призвели до цього неоднозначні рішення головного арбітра зустрічі. Спочатку друге вилучення відбулось у каталонського гранда, однак сталось це на лаві запасних і вилучений був один із працівників клубу. Потім арбітр став нагороджувати жовтими картками як одних, так і других, а на першій, доданій до основного часу хвилині, за фол останньої надії отримав пряму червону Банега.

Відмінна гра голкіперів обидвох команд не дала закінчитися матчу в основний час, який закінчився нічиєю 0:0, тому на них чекали ще 2 додаткові тайми по 15 хвилин. Напруженість з кожною хвилиною зростала та призвела до того, що проблеми із м'язами стали турбувати навіть головного арбітра матчу. І тільки в додатковий час лідер каталонців, а також 5-разовий володар Золотого М'яча Ліонель Мессі довів, що такі трофеї він отримує не просто так. Спочатку відмінним пасом він вивів на ударну позицію лівого захисника Хорді Альбу, який, пробивши в дальній кут, зумів відкрити рахунок в зустрічі. Ближче до завершення матчу Лео віддав ще один точний пас між двома захисниками Неймару, який подвоїв перевагу каталонців. Цікаво, що до цього часу "Севілья" грала вже в дев'ятьох. Даніел Каріссу отримав 2 жовті картки впродовж однієї хвилини: спочатку за фол, а потім і за розмови з арбітром.

Що стосується нашого Євгена Коноплянки, то він з'явився у грі аж на 80 хвилині і нічим гострим або вражаючим відзначитись не зумів.

Таким чином, "Барселона" зуміла виграти 4 трофей в цьому сезоні після Суперкубку УЄФА, клубного Чемпіонату Світу та чемпіонства у Прімері.