Кубок України → Фонсека: Не люблю футбол у виконанні "Олімпіка"

Фонсека: Не люблю футбол у виконанні "Олімпіка"

Головний тренер донецького "Шахтаря" Паулу Фонсека не в захваті від гри 1/8 фіналу кубка України проти донецького "Олімпіка". Повідомляє Футбол газета.

"Це була нудна зустріч для уболівальників. Було дуже холодно. Не такі матчі люблять вболівальники, де одна команда приїхала просто оборонятися. У першому таймі вони не підійшли навіть до наших воріт, не йшли в атаку, оборонялися все 11 гравців. Було складно розкрити таку насичену оборону.

Другий тайм не сильно відрізнявся від першого - одна з команд практично виграє лотерею і забиває, але все ж перемогли ми. Я не люблю такий футбол, коли одна команда намагається грати, а друга обмежується обороною. Коли така лотерея випадає команді, вона забиває 2 голи, але сама не знає як.", - сказав португальський фахівець після гри.

Нагадаємо, "Шахтар" не без труднощів переміг" "Олімпік" з рахунком 3:2 і пробився в чвертьфінал.