Кубок України → Герой "Динамо": Мені дуже далеко до Рамоса

Герой "Динамо": Мені дуже далеко до Рамоса

Автор переможного голу в матчі Кубка "Динамо" - "Шахтар" (2:1) Денис Попов поділився емоціями. Повідомляє Футбол газета.

"Не може навіть описати, що відбувається всередині. Радий, що забив і допоміг рідному клубу. Ми виграли - це найголовніше. Думаю, хлопці втомилися. Я теж дуже втомився. Для мене це був дуже важкий матч у фізичному плані. А на початку і в психологічному. Не думав, що будемо грати 120 хвилин. Але так вийшло. Пенальті ми не тренували. Готувалися як завжди, як до чергового матчу. Нічого не відпрацьовували. Всі були дуже засмучені через пропущеного гола, адже залишалися пару хвилин. Могли дотерпіти, але трохи не пощастило і пропустили безглуздий гол.

- Твій гол в стилі Рамоса - головою з кутового - став переможним.
- Так, Рамоса - саме в його стилі. Не намагаюся бути на нього схожим, але мені просто дуже подобається цей гравець. Він капітан і лідер своєї команди.

- Яремчук казав, що йому до рівня Роналду - як до Бельгії пішки. А скільки тобі до Рамоса?
- Приблизно так само, може, навіть і більше. Тут не можна порівнювати: це я, а це Рамос.

Я дуже хотів забити і в попередніх матчах, але не виходило. Сьогодні шукав моменти, але теж не міг зустрітися з м'ячем. А потім відчув, куди потрібно бігти. Де Піна мені ще дуже давно говорив, що при кутових завжди буде мене шукати. Ось і знайшов.

Оцінити мою форму не можу. Сталася біда - вилетів Бурда. Ніхто не міг цього передбачити. Ніхто не думав, що зараз буде така пара центральних захисників.

Хвилювався, звичайно, через дербі. "Шахтар" - це хороша команда з хорошими гравцями. Переживав, але з першим вдалим киснем хвилювання пішло. Задоволений результатом, але у нас і гра добре склалася. Ми багато контролювали м'яч, робили передачі, відчували один одного. Були і помилки, але ми насолоджувалися грою. Не вважаю себе героєм, хоча, може, хтось так і скаже. Герої - вся команда, яка сьогодні вийшла і боролася до кінця. Всі герої, - сказав Попов.