Футбол онлайн: Кубок України Кубок України. Стали відомі імена всіх півфіналістів (ВІДЕО)
Кубок України → Кубок України. Стали відомі імена всіх півфіналістів (ВІДЕО)

Кубок України. Стали відомі імена всіх півфіналістів (ВІДЕО)

Сьогодні відбулися чвертьфінальні матчі Кубку України. Повідомляє Футбол газета.

В першій грі ігрового дня "Маріуполь" на виїзді переміг полтавську "Ворсклу". Переможний гол за "азовців" на 77-ій хвилині забив Титовицький.

Другим півфіналістом стало київське "Динамо", яке в непростій грі переграло чернігівську "Десну". Голи Русина і Гармаша дозволили киянам пройти непоступливих чернігівців.

Донецький "Шахтар" розгромив в Харкові "народний клуб" "Верес". "Гірники" відвантажили команді Вірта чотири голи. Останнім півфіналістом став друголіговий СК "Дніпро", який в доданий час переміг ФК "Львів".