Футбол онлайн: Збірна України Гравець збірної Албанії: Ми вірили, що можемо перемогти
Збірна України → Гравець збірної Албанії: Ми вірили, що можемо перемогти

Гравець збірної Албанії: Ми вірили, що можемо перемогти

Захисник збірної Албанії Ардіан Ісмайлі поділився враженнями від перемоги над Україною (2:1) в Лізі націй. Повідомляє Футбол газета.

"Ми вірили, що в нас є шанс на перемогу. Ми домінували над Україною, могли забивати 3-4 голи. Ми повністю заслужили на перемогу. Коли ми забили другий гол і повели з рахунком 2:1, Україна багато атакувала, довелося багато працювати в обороні. Останні 15 хвилин ми провели на своїй половині поля, але це нормально, коли потрібно захищати результат. Ми набрали 3 очки і дуже задоволені.

На нещодавньому Євро-2024 у Німеччині я не провів на полі жодної хвилини. Психологічно було непросто, але я професіонал і з розумінням поставився до вибору тренера. Я завжди викладався по максимуму і в команді, і в збірній, робитиму це й надалі, - сказав Ісмайлі.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!