Збірна України → Конопля: Ми мали більше моментів, ніж албанці

Конопля: Ми мали більше моментів, ніж албанці

Захисник збірної України Юхим Конопля поділився враженнями від гри з албанцями (1:2) в Лізі націй. Повідомляє Футбол газета.

"Матч видався дуже важкий. Одразу знали, що дуже принциповий, дуже небезпечний і незручний суперник, як і вся група. Але я вважаю, що програли зовсім не по грі, тому що мали більше моментів, думаю, що більше ударів завдали по воротах. Пропустили з двох контратак, десь недогледіли, десь їм пощастило трішки більше.

У перерві домовлялися перш за все бути більш терплячими, тому що ми володіли грою в першому таймі, і нам потрібно було лише нарощувати наше володіння, наш контроль над грою. В принципі, ми це й зробили. Забили гол після перерви, але потім стався стандарт", - сказав Конопля в ефірі сервісу "Мегого".