Український захисник Віталій Миколенко похвалив Іллю Забарного.
"З того моменту, як він дебютував, Заба, напевно, найкращий гравець у нас в Україні. Він настільки спокійний. Йому 21 рік, він зіграв майже 40 матчів у збірній – це вже показує його клас.
І все на стабільному рівні, не було такого, що він десь просідав. Він завжди на такому рівні, начебто йому 35 років, і він уже на досвіді.
Я в захваті від нашого центрального захисника. Він уже 3 забив у цьому сезоні. Це два топових для мене", - заявив Миколенко на ютуб-каналі "Трендець".
Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!