Збірна України, ЧС-2022 → Шевченко: Нас очікує черговий фінал

Шевченко: Нас очікує черговий фінал

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу "синьо-жовтих" над збірною Косово (0:2). Повідомляє Футбол газета.

"Важкий матч, погодні умови були жахливі. Косово віддало останні сили, які у них були. Старалися, боролися, дуже грамотно зіграли.

Ми не змінюємо особливо наш план на гру. Гармаш багато рухався в першому таймі, вирішили в перерві висунути його вперед, Ярмоленко під нього і Марлоса на фланг. І при першому голі Денис зіграв чудово, хай там і автогол, і Ярмоленко забив - значить вони в цій позиції зіграли якісно.

Марлос дебютував в одній з найскладніших ігор і увійшов добре, з м'ячем працював ідеально. Ми знаємо, де ми можемо його використовувати, він підсилить нашу команду, головне - поступово його вводити до складу.

Місцями м'яч взагалі не котився, ви навіть не розумієте, наскільки складною була ситуація. Сказав хлопцям, щоб діяли за ситуацією. Якщо є можливість грати - грайте, якщо немає - боріться. Ця злива така, що було складно пристосуватися, але вони зіграли дуже добре.

Боявся, що могли зіграти завтра. Не хотілося залишатися тут, адже була б втрата багатьох годин на відновлення.

Нам потрібно обігравати Хорватію, нам немає різниці, що вони зіграли внічию з фінами. Для нас це буде черговий фінал", - сказав Шевченко.

Нагадаємо, збірна України зіграє проти Хорватії 9 жовтня у Києві.