Збірна України → Шевченко: Отримали пристойний результат

Шевченко: Отримали пристойний результат

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився враженнями від товариського матч між синьо-жовтими та збірної Марокко (0:0). Повідомляє Футбол газета.

"Гра була дуже складною, різниця в підготовці відчувається відразу, оскільки Марокко готується до чемпіонату світу, в той час як у наших гравців всі офіційні матчі вже позаду, пора відпусток. Все це відбивається на полі.

Але я радий, що хлопці в складних моментах проявили характер, діяли компактно. У тих епізодах, коли було складно, ми побачили згуртованість і розуміння ігрової ситуації.

Моменти були і у нас, і у суперників. Можливо, у марокканців трохи більше, оскільки вони фізично виглядали краще. В цілому ж сьогодні ми отримали пристойний результат.

Втома позначилася в другому таймі, хоча ми і зробили чимало замін. Малиновський, у якого тільки закінчилися серйозні матчі за клуб, виглядав краще. Іншим хлопцям було важче. Втім, віддача біла стовідсотковою. В цілому я задоволений, була компактність, все нормально.

Так, ці заміни після перерви були заплановані, оскільки нас чекає ще гра з Албанією. У нас всього три флангових гравців і два форварда, тому недолік футболістів на деяких позиціях позначається. Треба розподіляти час, відчувається втома. Ярмоленко недавно тільки відновився після травми. Я заздалегідь сказав хлопцям, що буду робити багато замін і намагатися дати зіграти всім в цих двох матчах.

Дебют Шапаренка і Бурди? Оцінюю добре, все нормально. Для такої зустрічі, з суперником, який готується до чемпіонату світу, зарядженим на боротьбу, вважаю, вся команда зіграла добре. Наші новачки - молодці.

Головний позитивний момент в тому, що в складних ситуаціях ми виглядали як команда. Не все виходило, але головні якості, бійцівські, ми проявили. Компактність, віра один в одного і гра на нуль - ось головний підсумок", - сказав Шевченко після матчу.