Збірна України → Співаковський сказав, хто претендує на пост шефа УАФ

Співаковський сказав, хто претендує на пост шефа УАФВедучий програми "ТаТоТаке" Михайло Співаковський каже, що всі вони - технічні кандидати.

5669_sp.jpg (20. Kb)

"Андрій Шевченко - новий президент УАФ? Дивіться, я поспілкувався з усіма, з ким можна було б поспілкуватися з цього приводу, тому що всі мовчать, немає кандидата. Ніхто ж не хоче, будемо Павелка повертати...

Я чув дуже різні прізвища, але їх небагато. Звісно, що Вадима Костюченка згадують. Насправді, зараз УАФ - це Костюченко. Він тягне зараз цей віз потужніше, ніж його попередник коробки. Ми розуміємо, що Костюченко може бути технічним кандидатом. Всі зараз шукають другого технічого, щоб це не було на безальтернативній основі.

Серед інших варіантів я чув дуже несподівані. Зараз це не інсайд, а з розряду чутки і плітки, я чув прізвище Артема Гагаріна. Це правда. Людина завжди дуже активна, а зараз його активність вона така захмарна і космічна, як прізвище. Хтозна, можливо він спробує.

Я чув дуже несподіване прізвище Олега Романовича Лужного. Просто він дуже рідко дає інтерв'ю, а зараз він з'явився в інфопросторі й деякі люди трактують його наративи, як спробу увійти в пул функціонерів", - заявив Співаковський у програмі "ТаТоТаке".

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
Теги: Андрій Шевченко, Вадим Костюченко, Олег Лужний, Артем Гагарін, УАФ
Джерело: footballgazeta.com
comments powered by Disqus


Трансфери

Офіційно. Колишній гравець Динамо пішов у Кривбас (+ФОТО)

Криворізький "Кривбас" оформив трансфер чергового новачка.

ТОП-5 за тиждень:

Сабо: Юнацька збірна - це кошмар, а не гра