Футбол онлайн: Збірна України Вацко: УАФ має дати публічну оцінку роботи Петракова
 
Збірна України → Вацко: УАФ має дати публічну оцінку роботи Петракова

Вацко: УАФ має дати публічну оцінку роботи ПетраковаКоментатор Віктор Вацко хоче підсумків роботи Олександра Петракова на чолі збірної України від футбольних функціонерів УАФ. Повідомляє Футбол газета.

3089_petrakov.jpeg (40.03 Kb)

"Серед людей, які згідно зі своїми службовими обов’язками повинні вирішувати долю головного тренера збірної України, немає жодних коментарів. Ні УАФ, ні президент Андрій Павелко не виходять у публічний простір зі своєю оцінкою результату, гри… Одним словом, оцінкою роботи Петракова.

Вам, як вболівальникам, цікаво було б почути таку оцінку від професіоналів, в руках яких доля тренерського штабу збірної? Андрій Павелко, ціла група заслужених віцепрезидентів, і Блохін, І Михайличенка, і Бєланов, і Протасов… Футбольні ж люди. Цікаво б було почути їхню думку, бачення, оцінку? Справедливу, нормальну, як є. Мені – так.

З іншого боку, громадськість має право почути цю оцінку? Вона заслужила на це право? Ми ж говоримо про найголовнішу команду цієї країни. Громадськість має право вимагати це, вимагати підбиття якихось підсумків", - сказав Вацко у своїй авторській програмі.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
Теги: Олександр Петраков, збірна України
Джерело: footballgazeta.comcomments powered by DisqusЧС-2022

Наставник Португалії: Роналду ніколи не казав, що хоче покинути збірну

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш заступивс...

ЧС-2022

Дешам: Я не бачу слабких місць у збірної Англії

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам похвалив свого с...

ТОП-5 за тиждень: