Збірна України → Яремчук назвав лідера збірної України

Яремчук назвав лідера збірної України

Форвард збірної України Роман Яремчук поділився враженнями від товариського матчу з Нігерією (2:2). Повідомляє Футбол газета.

"Нам не можна було залишати суперників один на один, давати їм шанс на це. Багато нігерійці грали зі мною в Бельгії, я знаю їхні сильні сторони. Я раніше говорив, що з ними буде дуже складно.

У психологічному плані дуже складно було виходити на другий тайм, програючи 0:2. Ми погано провели перший тайм. Однак в перерві тренер знайшов потрібні слова, і друга половина зустрічі залишила по собі приємний відтінок.

Ми розуміємо, що Тарас Степаненко - лідер команди, її кістяк. Без нього дійсно дуже складно. Він здатний закривати зони так, що суперники навіть не можуть отримати м'яч. Все підбори за ним, всю боротьбу він виграє, підчищає.

Степаненко - справжній опорник, людина з характером, лідер. Цих його сильних сторін нам не вистачало, чим скористалася Нігерія", - сказав Яремчук.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!