Прем'єр-ліга України → Циганик: В "Динамо" деградують усі, крім одного легіонера

Циганик: В "Динамо" деградують усі, крім одного легіонераФутбольний експерт Ігор Циганик каже, що тримає свій рівень лише Карлос де Пена.

2439_pe.jpg (35.29 Kb)

"Динамо" не буде перепідписувати дорогі контракти гравців, які були підписані раніше. Ситуація в Україні змінилася. Зараз футболісти повинні виходити на поле і битися, щоб розуміти, чого вони варті. Але я впевнений, що будуть нові придбання і пошук гравців. "Динамо" намагається знайти нікому невідомих футболістів і спробувати їх розкрити. Поки це не вдається. Каргбо поки зовсім не органічно себе почуває в команді.

Тільки де Пена підтримує свій рівень. У нього є деякі недоліки - немає високої швидкості і він не дуже добре відпрацьовує в обороні, але у нього прекрасна передача і бачення поля. Цей гравець може зробити хороший акцент на атаку. Решта гравців чомусь деградують. Про Соля ми вже забули. Де Беніто? Хотілося б його побачити на полі. Є претензії. Не здивуюся, якщо "Динамо" в цьому сезоні не займе друге місце", - каже Циганик в авторській програмі.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
  Теги: Ігор Циганик, Де Пена, Динамо
  Джерело: footballgazeta.com  comments powered by Disqus  Прем'єр-ліга України

  Вацко: Як на потенційного чемпіона Динамо забагато пропускає

  Журналіст Віктор Вацко оцінив перспективи "Динамо" в боротьб...

  Прем'єр-ліга України

  Циганик: Мені сподобалась гра Динамо в атаці

  Коментатор Ігор Циганик поділився думками про гру "Динамо" -...

  ТОП-5 за тиждень:

  Франков: Немає гарантій одужання Мілевського