Прем'єр-ліга України → Дідик: Приємно, що Мельгоса відвідав матчі Руха

Дідик: Приємно, що Мельгоса відвідав матчі Руха

Оборонець "Руха" Роман Дідик прокоментував перемогу над "Горіцею" (0:2) в товариській грі. Повідомляє Футбол газета.

"Матч проти «Горіци» видався непростим. У першому таймі нам не вдалося реалізувати настанови тренерського штабу. В другому таймі ми грали трохи краще й почали виконувати тренерські задачі.

Загалом можу сказати, що словенцям дещо пощастило. Нам не вдалось забити гол, хоча як мінімум тричі ми мали забивати й мали стовідсоткові моменти. Останнім часом ми багато працюємо над стандартами і в моменті, коли я вдарив повз ворота, то засмутився, бо думаю, що в 9 з 10 аналогічних епізодів на тренуваннях вдалося б забити.

Приємно, що головний тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса відвідав наші матчі. Така увага мотивує, лиш прикро, що не вдалося перемогти", - сказав Дідик.