Прем'єр-ліга України → Експерт: Гравці "Динамо" не грали, а бігали в футбол

Експерт: Гравці "Динамо" не грали, а бігали в футбол

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло поділився думкою про контрольну гру київського "Динамо" з румунським "Стяуа". Повідомляє Футбол газета.

"Команда під навантаженням, і це було сьогодні дуже помітно. Треба виконати програму і на результат як правило в товариських іграх мало хто з тренерів звертає увагу. Сьогодні в грі "Динамо" чітко проглядалися напрацювання щодо виходу з оборони. За участю Че Че в першому таймі це виходило непогано. Але в середній зоні гра у виконанні киян була передбачувана. Ось з цієї причини небезпечних моментів у першому таймі не виникло.

У другому таймі картина змінилася. Вийшов новий склад і команда заграла більш вертикально. Було багато старання ... Я б сказав, по-іншому. Гравці Динамо сьогодні не грали, а бігали в футбол. Сідклей з майстерністю виконав штрафний і, як результат, красивий гол. Пропустили кияни при дивних обставинах ... Спишемо на те, що .. "мені здалося" ... Трудова нічия ". - написав Заховайло в в своєму Facebook.

Нагадаємо, вчора в іспанській Марбельї динамівці зіграли внічию зі "Стяуа "(1:1)