Футбол онлайн: Прем'єр-ліга України Фомін: Рикун - це найкращий український футболіст
Прем'єр-ліга України → Фомін: Рикун - це найкращий український футболіст

Фомін: Рикун - це найкращий український футболіст

Колишній форвард Руслан Фомін розповів про Олександра Рикуна.

"Я жив два роки з Олександром Валерійовичем в одній кімнаті. Він завжди мені казав: "Малий, ти на мене не дивись, навіть якщо я спиною. Ти просто біжи, а я дам".

Так і було. Пам'ятаю, грали вдома з "Кривбасом". Перший тайм, рахунок 0:0. І він спиною до чужих воріт приймає м'яч і дає передачу між центральним захисником та опорником, а я біжу з лівого флангу, набираю.

Не дивлячись на нього, я вже підсвідомо розумів, що він буде віддавати пас. Можливо, згадалися слова, які він мені тоді сказав. Я вийшов сам-на-сам із воротарем, ззаду мене збив захисник - червона картка.

Тоді ми ледве забили в більшості. Перемогли 1:0, забив Сергій Давидов у другому таймі. Тому, думаю, що Олександр Валерійович Рикун - найсильніший український футболіст", - заявив Фомін "Профутболу".

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!