Прем'єр-ліга України → Хавбек "Зорі": Залишився осад від того, що не перемогли "Динамо"

Хавбек "Зорі": Залишився осад від того, що не перемогли "Динамо"

Півзахисник "Зорі" Єгор Назарина зізнався, що одне очко - це добре, але перемогти було б ще краще.

"В принципі одне очко - це теж непогано, але якийсь осад залишився. Навіть за рахунку 1:1 у нас були хороші моменти, які ми могли реалізувати і виїхати з трьома очками. Але також могли і пропустити. Завжди хочеться більшого, але одне очко в скарбничку - теж непогано.

Був важкий календар, але ми звикли так грати. Приємно, коли у футболіста такий графік. У перерві домовилися в роздягальні, що у нас залишилося 45-50 хвилин в цьому сезоні і потрібно віддати все на полі. Вийшли, забили гол і створили ще момент", - зазначив Назарина у "Профутболі".