Прем'єр-ліга України → Караваєв: Нас підвела реалізація в грі з Шахтарем

Караваєв: Нас підвела реалізація в грі з Шахтарем

Захисник "Динамо" Олександр Караваєв прокоментував поразку від "Шахтаря" (0:1) в 13 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Коли Динамо грає із Шахтарем, особливо налаштовуватися не потрібно, тому що і так усі розуміють, який це матч. Нам багато чого вдавалося і у першому таймі, і у другому, але пропустили прикрий гол. У нас було багато моментів, але підвела реалізація. Варто було пропустити один момент, як нам забили – це дуже прикро.

Ми кожного разу робимо розбір ігор, начебто усе правильно виконуємо: і граємо, і створюємо моменти, але підводить реалізація. А в обороні проскакує якась помилка – і ми пропускаємо голи. Це, звісно, підриває моральний дух, але не залишається нічого іншого, крім того, щоб працювати далі і робити висновки. Попереду ще багато матчів, у них потрібно не повторювати помилок та підтягувати реалізацію.

Ми усе розуміємо, усі гравці професіонали, тому знають, що робити. Тепер будемо готуватися до наступної гри, щоб реабілітуватися та перервати темну смугу безвиграшних матчів. У нас все для цього є, потрібно готуватися до наступних поєдинків", - сказав Караваєв.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!