Прем'єр-ліга України → Каштру: Мораес - фантастичний гравець

Каштру: Мораес - фантастичний гравець

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру висловився про матч 6 туру з "Олімпіком"(4:0). Повідомляє Футбол газета.

"В першому таймі ми не були хороші. Намагалися пройти через середину, при цьому фланги були вільні. Йшли через середину, втрачали м'ячі, багато чого не виходило. Зробили все, щоб "Олімпік" створював нам складності.

Ми пресингували окремими гравцями, а не колективно. Вони дуже просто проходили гравців першої лінії. Ми створювали моменти завдяки індивідуальним діям, а не колективним.

Другий тайм був якіснішим створили більше можливостей. 4:0 - хороший результат. Але не завжди результат відображає, що ми робимо. Потрібно подивитися, щоб можна виправити.

Задоволений всією командою. Нападаючий зобов'язаний забивати багато. Мораес правильно займає зони, він фантастичний гравець, приймає правильні рішення, багато працює і намагається. Всю роботу привносить в свою гру.", - сказав Каштру.