Прем'єр-ліга України → Костишин: Керівництво "Динамо" і "Шахтаря" пішли нам на зустріч

Костишин: Керівництво "Динамо" і "Шахтаря" пішли нам на зустріч

Наставник "Колоса" Руслан Костишин поділився враженнями від нічиєю в матчі з "Шахтарем"(0:0) 14 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Це наші перші очки в історії, які ми відібрали у "Шахтаря". У "Динамо" відбирали, прийшла черга "Шахтаря".

Дуже сподобався другий тайм у виконанні моєї команди. У першому не сподобалася гра, контргри не було, дуже притискаючись до воріт. Пощастило нам. У другому таймі команда була схожа на себе. Наші випади були гострі. Хочу подякувати керівництву "Шахтаря" і "Динамо", що пішли нам на зустріч і гра відбулася.

Якість газону? Дійсно, воно впливало на гру. Воно зробила гру для нас легше. Швидкість поведінки з м'ячем стала менше. Нам пощастило, що ми грали з "Шахтарем" за таких умов. Гра вирівнялася.

По грі, у другому таймі відчувалося, що ми можемо перемогти. Чим ближче до кінця гри ми виглядали краще. Не знаю, це характер, або це те, що "Шахтар" думав про Лігу Європи. Тому і планували атакуючі заміни", - сказав Костишин.