Форвард "Карпат-2" Денис Кожанов оцінив роботу Мірчі Луческу на тренерському містку "Динамо". Повідомляє Футбол газета.
Прихід Луческу в "Динамо" взагалі виправдав себе?
– Думаю, так. Він довів, що може працювати з українськими футболістами, хоча багато хто заявляв зворотне. Команда виграла чемпіонат та Кубок України із ним у перший сезон, - сказав Кожанов.
► Вернидуб сказав, як поєднує службу в ЗСУ і роботу в Кривбасі ► Вінгер Динамо сяє від щастя після трансферу в іспанський клуб ► Довбик пакує валізи в новий клуб, відставка Скрипника