Прем'єр-ліга України → Лавриненко: Я не знаю, що відбувається з "Інгульцем"

Лавриненко: Я не знаю, що відбувається з "Інгульцем"

Наставник "Інгульця" Сергій Лавриненко поділився думками про розгромну поразку своєї команди в грі з "Металістом-1925". Повідомляє Футбол газета.

"Що відбувається з командою? Мені б теж хотілося отримати відповідь на це питання. Що сталося, ми вже змінити не можемо. Потрібно розібратися всередині колективу. Думаю, найближчим часом зробимо роботу над помилками і будемо рухатися далі. Нічого більше не залишається, як тільки більше працювати і готуватися до наступних матчів.

У першому таймі начебто все йшло за планом, створювали моменти. Треба було забити цей перший м'яч. На 15-й хвилині могли спокійно перемагати 2:0. Але пропустили м'яч в роздягальню. Напевно, це нас психологічно надломило. У другому таймі було складно дізнатися команду. Кожна помилка в обороні - гольова", - заявив Лавриненко після гри.