Прем'єр-ліга України → Луческу - про перемогу над Ворсклою

Луческу - про перемогу над Ворсклою

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу поділився враженнями від гри з "Ворсклою" (2:1) в 7 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Дуже важкий матч для нас був. Ми забили швидкий м’яч і хотіли забити ще, мали багато можливостей для цього, особливо в перші 15 хвилин. Ми швидко почали агресивно грати, мали хороші моменти. Але після 15 хвилин в нас почалися помилки. Ми намагалися грати швидко, але помилялися в технічних моментах і позиційно. Повністю контролювали гру і грали позиційно. «Ворскла» сьогодні була для нас складним суперником.

У другому таймі у нас було також багато моментів. Мали забивати і не один м’яч, мали забивати багато. Для наших гравців це дуже хороший досвід, вони мають проаналізувати свої помилки в цьому матчі. Ми хотіли забити м’яч, але і «Ворскла» намагалася забити, щоб зрівняти рахунок", - сказав Містер.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!