Прем'єр-ліга України → Пушич: Шахтар заслужив на цю перемогу

Пушич: Шахтар заслужив на цю перемогу

Головний тренер "Шахтаря" Маріно Пушич висловився про звитягу над "Колосом" (3:2) в 20 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

"Це дуже просто насправді. У першому таймі ми грали самі проти себе. У нас було домінування на м’ячі, але ми не створювали багато моментів. Намагалися знайти рішення. Дуже часто та швидко йшли через центр. Покриття [зон] теж не було ідеальним. Одна довга передача суперника – нелегко грати проти команд у дуже низькому блоці та десятьма гравцями у захисті, а з голкіпером – з 11-ма.

Тоді нам потрібно було щось змінювати, у мене було пару рішень у голові. Я не вагався, треба було допомогти команді. І у другому таймі ми грали фантастично – дуже добре на м’ячі, багато моментів. З огляду на якість цих шансів, повинні були закривати гру ще раніше. Компліменти команді за другий тайм. І, звісно, гравці зі заміни мали дуже хороше налаштування, вони хотіли допомогти команді.

У підсумку ми заслужили на перемогу, але я не був задоволений першим таймом. Ось чому ми пішли на зміни. На щастя, тактика спрацювала і ми перемогли", - сказав Пушич в ефірі УПЛ-ТБ.