Прем'єр-ліга України → Ротань: Футбол - це гра помилок

Ротань: Футбол - це гра помилокНаставник "Олександрії" Руслан Ротань поділився думками про поразку від "ЛНЗ" в 25 турі УПЛ. Повідомляє Футбол газета.

Прокоментуйте пропущені голи вашої команди.

– Так, дійсно, помилки. Ви знаєте, якщо боятися помилок, то потрібно зовсім не грати в футбол, а можна ставити інші задачі – відбиватися, грати на контратаках.

Але футбол – це гра помилок. Тому помилитися може кожний, і хлопців треба підтримати тільки, тому що нелегко їм. Я вважаю, що вони повинні зробити аналіз і не допускати таких дитячих помилок у майбутньому.

Що стосується самого результату. Він не на нашу користь, але, я вважаю, причина все-таки не в цих помилках. Помилки трапляються в кожній грі, і це нормально. Я вважаю, що ми повинні, як мінімум, коли забиваєш, продовжувати в тому ж дусі, виконувати те, що просять тренери.

А коли, якщо сказати чесно, не вистачає мотивації або десь порожнеча – то дійсно ти віддаєш ініціативу, пропускаєш, якраз тоді приходять і помилки. Коли команда не одна, скажімо так, не хоче одного цілого, перемагати, забивати й продовжувати.

Це сьогодні, мабуть, з нашою командою сталося, де ми, на жаль, припустилися цих помилок більше через те, що ми не вірили в цю перемогу", - сказав Ротань.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!

 
В ТЕМУ:
  Теги: РУслан Ротань. Олександрія, ЛНЗ
  Джерело: footballgazeta.com
  comments powered by Disqus


  Прем'єр-ліга України

  Суркіс: Шовковський стабілізував гру Динамо

  Власник "Динамо" Ігор Суркіс похвалив Олександра Шовковськог...

  Прем'єр-ліга України

  Пушич: Я задоволений результатом Шахтаря цього сезону

  Наставник "Шахтаря" Маріно Пушич похвалив і "Полісся".

  ТОП-5 за тиждень:

  Бенфіка заплатить за гравця Руху 10 млн євро