ЧС-2022 → ЧС-2014. Швейцарія - Франція - 2:6. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Швейцарія - Франція - 2:6. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2506

Онлайн відео трансляція матчу 2 туру ЧС-2014 з футболу: Швейцарія - Франція, початок 20 червня 2014 року о 22:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Швейцарія - Франція онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Доброго вечора, шановні любителі футболу! Текстову трансляцію поєдинку для вас сьогодні проводитиму я, Орест Дмитрасевич.

До вашої уваги стартові склади команд:

Швейцарія: Беналья - Ліхтштайнер, Джуру, Фон Берген, Родрігес - Інлер, Бехрамі - Шакірі, Джака, Мехмеді - Сеферовіч

Франція: Льоріс - Дебюші, Варан, Сахо, Евра - Сіссоко, Кабай, Матюіді - Вальбуена, Жиру, Бензема.

Матч розпочався!

2 хв, Активніше розпочали французи, але швейцарці не дозволяють їм створити якусь небезпеку біля власних воріт.

5 хв. Бензема вийшов на ударну позицію і класно крутив м'яч в дальній кут метрів з 20-ти. Не докрутив.

8 хв. Травмувався Фон Берген. Схоже, не зможе продовжити гру швейцарець.

9 хв. Так, вимушену заміну проводить Отмар Хітцфельд - на полі з'являється Сендерос.

11 хв. Дебюші досить жорстко зіграв у підкаті проти Мехмеді на лівому фланзі атаки Швейцарії недалеко від центру поля. Справедливий фол зафіксував арбітр.

13 хв. Кабай пробивав здалека, але не вийшов удар в хавбека "Ньюкасла".

17 хв. ГООООООЛ! Олів'є Жиру класно пробиває головою після подачі з кутового! Франція виходить вперед!

18 хв. Ось це так! Матуїді потужно пробиває в ближній кут, кіпер швейцарців помиляться і рахунок стає 0:2!

20 хв. Бензему класно вивели на ворота, але в положенні поза грою опинився форвард "Реала".

22 хв. Нарешті прокинулись швейцарці, але Саферовіч трішки не встиг на передачу Ліхштайнера.

26 хв. Штрафний на правому фланзі подаватиме Шакірі.

27 хв. Забивають швейцарці, але гол не зараховано через положення поза грою!

31 хв. Бензема втік в контратаку і Джуру збиває його у штрафному майданчику своєї команди! Пенальті без вагань призначає арбітр!

32 хв. Рятує свою команду Беналья після удару того ж Бензема! Кабай добивав м'яч після сейву голкіпера "Базеля" - поперечка!

35 хв. Французи віддали ініціативу суперникам, але небезпеки біля їхніх воріт не виникає.

37 хв. Саферовіч прострілював в штрафний майданчик збірної Франції, але Мехмеді не встиг на передачу партнера.

40 хв. 3-0! Франція розриває свого суперника! Вальбуена!

42 хв. Класно пробиває Вальбуена - Беналья рятує свою команду!

44 хв. Швейцарія явно приголомшена такою грою підопічних Дешама.

45 хв. Команди відправляються на перерву.

У перерві Джемаілі змінив Бехрамі.

47 хв. Саферовіч пробивав з лінії штрафного - вище воріт.

48 хв. Активніше розпочали швейцарці і це логічно, їм потрібно забивати.

49 хв. Кутовий заробила збірна Франції - захисники Швейцарії спокійно виносять м'яч.

52 хв. Класно пробивав Джака - Льоріс на місці.

54 хв. Шакірі пробивав з-за меж штрафного, але не йдуть удари сьогодні в гравця "Баварії".

57 хв. Небезпечно! Дуже класну комбінацію розіграли швейцарці і Джемаілі вийшов на ударну позицію. На жаль, м'яч пролетів вище воріт, а міг бути гарний гол.

60 хв. Удар Бензема блокують захисники.

62 хв. Поль Погба виходить замість Олів'є Жиру.

65 хв. Мехмеді міг забивати, але знову м'яч летить вище воріт!

67 хв. Нарешті відзначається і Бензема! 4-0 на користь Франції!

69 хв. Дрміч міняє Саферовіча.

73 хв. П'ятий гол у ворота Швейцарії забиває Сіссоко! Бездарна гра підопічних Хітцфельда в обороні.

76 хв. Беналья знову рятує свою команду! Мабуть, єдиний гравець в складі збірної Швейцарії, який заслуговує на позитивну оцінку!

81 хв. Гол престижу забиває гравець, який з'явився у перерві - Джемаілі! Класно пробив низом під стінкою зі штрафного.

82 хв. Грізманн міняє Вальбуену.

84 хв. Ліхтштайнер прострілює з правого флангу, але нікого з партнерів немає в штрафному майданчику.

87 хв. 2-5! Джака скорочує відставання!

89 хв. Прокинулись швейцарці, але занадто пізно.

90 хв. Три хвилини додав арбітр.

Все! Найрезультативніший поки що поєдинок на Мундіалі нам подарували збірні Франції та Швейцарії.