ЧС-2022 → ЧС-2014. Німеччина - Гана - 2:2. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Німеччина - Гана - 2:2. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3154

Онлайн відео трансляція матчу 2 туру ЧС-2014 з футболу : Німеччина - Гана, початок 21 червня 2014 року о 22:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Німеччина - Гана онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Доброго вечора, шановні любителі футболу! Текстову трансляцію для вас сьогодні проводитиму я, Орест Дмитрасевич.

До вашої уваги стартові склади команд:

Німеччина: Нойер, Боатенг, Мертезакер, Хуммельс, Хеведес, Лам, Кроос, Хедіра, Езіл, Гетце, Мюллер

Гана: Дауда, Аффул, Менса, Бойе, Асамоа, Рабіу, Мунтарі, Боатенг, Амсу, А. Айю, Гьян

Лунає стартовий свисток! Матч розпочався!

Наставники команд привітались:

2 хв. Перше порушення правил. Хедіра фолить на Мунтарі в центральному колі.

5 хв. Німеччина атакувала, але центрбеки Гани не дозволили Мюллеру добратись до м'яча.

7 хв. Небезпечно! Асамоа Гьян після передачі партнера справа пробивав метрів з 8, але не влучив у ворота!

9 хв. Гьотце віддавав на Озіла в штрафний майданчик, але того випередив голкіпер Гани.

11 хв. Мюллер дуже класно скинув п'яткою на Крооса, а той пробив з лінії штрафного і влучив у когось з ганців.

13 хв. Атсу сильно пробив поміж ніг суперника - Нойєр на місці!

17 хв. Хедіра слабенько пробив метрів з 20-ти, його удан ніякої складності для Дауди не ніс.

19 хв. Якщо це можна назвати ударом, тоді Кевін-Прінс Боатенг пробив.

22 хв. Невисокі швидкості поки що в поєдинку, не спішать команди розкриватись.

25 хв. Німеччина володіє м'ячем і позиційно атакує, але Гана безпомилково обороняється.

Вболівальники Гани змагаються в індивідуальності smile :

29 хв. Гьоце втік по правому фланзі і забіг у штрафну, але його передачу на Мюллера заблокували захисники.

32 хв. Неймовірно потужний дальній удар Мунтарі, але Нойєр рятує свою команду!

34 хв. Асамоа Гьян виходив на ворота Нойєра під кутом, але зробив щось незрозуміле і пробив у сторону від воріт.

36 хв. Озіл прострілював зліва, але його передача знову стала легкою здобиччю для захисників.

38 хв. Гьотце пробиває точно в руки голкіперу Гани.

41 хв. Класно прострілив Мюллер з лівого флангу, але нікого з партнерів не було на дальній штанзі, щоб переправити круглого в порожні ворота.

44 хв. А. Айю пробив головою вище воріт.

Перерва!

Другий тайм розпочався.

В перерві Мустафі змінив Жерома Боатенга.

47 хв. Гьотце хотів протаранити захисника ганців, але не вистачило потужності гравцеві "Баварії".

50 хв. ГОООООООЛ! Відзначається Маріо Гьотце!

52 хв. Джордан Айю змінив Кевіна-Прінса Боатенга.

54 хв. Андре Айю зрівнює рахунок! 1-1!

57 хв. Дуже цікавий другий тайм поєдинку.

60 хв. Гьян намагався обіграти Хуммельса, але той не дозволив.

63 хв. Асамоа Гьян виводить свою команду вперед! 1-2 на користь Гани!

66 хв. Класно виглядає збірна Гани. Заслужено ведуть в рахунку африканці.

68 хв. Черговий провал в обороні Німеччини завершується ударом Джордана Айю точно в руки Нойєру.

70 хв. Дві заміни від Йоахіма Лева: Клозе та Швайнштайгер вийшли замість Гьотце та Хедіри.

72 хв. Зіграла заміна коуча Німеччини! Клозе замикає дальню штангу!

73 хв. Вакасо міняє Атсу.

76 хв. Кроос потужно пробиває зі штрафного - вище воріт.

77 хв. Рабіу йде з поля, Баду з'являється.

80 хв. Атакує Німеччина, настроєні вирвати перемогу підопічні Льова.

82 хв. Джордан Айю забіг в положеня поза грою.

84 хв. Мюллер вискочив практично віч-на-віч з Даудою, але Асамоа підкатом ззаду встиг винести м'яч на кутовий!

87 хв. Класно пробив Айю - Нойєр на місці!

90 хв. Черговий кутовий для збірної Німеччини. Дауду виносить м'яч кулаками і організовує контратаку своєї команди!

90+1 хв. Втікали гравці Гани четверо проти двох захисників, але хтось з них забіг у оффсайд.

Все! Бойова нічия! Обидві команди заслужили набрати очки в цьому поєдинку!