ЧС-2022 → ЧС-2014. Бельгія - Росія - 1:0. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Бельгія - Росія - 1:0. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3238

Онлайн відео трансляція матчу 2 туру ЧС-2014 з футболу: Бельгія - Росія, початок 22 червня 2014 року о 19:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Бельгія - Росія онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі Перший національний.

Доброго дня, шановні любителі футболу! Текстову трансляцію поєдинку між збірними Бельгії та Росії для вас сьогодні вестиму я, Орест Дмитрасевич.

До вашої уваги склади команд:

Бельгія: Куртуа, Вермален, Компані, Ван Бюйтен, Альдервейрельд, Феллаїні, Вітсель, Азар, Де Брюйне, Мертенс, Лукаку

Росія: Акінфєєв, Козлов, Березуцький, Глушаков, Ігнашевич, Комбаров, Файзулін, Самедов, Канунніков, Шатов, Кокорін

Матч розпочався!

1 хв. Перший кутовий для збірної Бельгії.

2 хв. Росіяни втекли в контратаку четверо проти двох захисників, але не змогли нічого організувати.

4 хв. Мертенс пройшов в штрафну суперників, але його удар заблокували.

7 хв. Хтось з бельгійців сфолив в центрі поля, арбітр міг давати жовту картку, але пошкодував гравця.

9 хв. Суддя фіксує порушення Феллаіні проти Ігоря Акінфеєва.

12 хв. Файзулін сильно пробив в нижній лівий кут, але Тібо Куртуа в красивому стрибку перевів м'яч на кутовий.

14 хв. Кевін Де Брюйне протягнув м'яч через пів поля і віддав хороий пас на Мертенса, той прострілив в центр штрафної - захисники росіян на місці.

17 хв. Кокорін впав і просив штрафний, але арбітр показує йому, щоб піднімався.

20 хв. Мертенс класно пробивав з лівої ноги - трішки точності не вистачило бельгійцеві, на жаль.

Зепп Блаттер присутній на матчі:

22 хв. Неймовірно активний сьогодні Мертенс! Знову неточно пробив бельгієць!

24 хв. Канунніков послизнувся на м'ячі і впав, гравці збірної Росії вимагали пенальті. Фелікс Бріх такому не вірить.

25 хв. Кутовий для збірної Бельгії.

28 хв. Набагато активнішими виглядають "червоні дияволи" на початку зустрічі. Пора забивати!

31 хв. Перша заміна в матчі. Травмувався Вермален - його міняє Вертонген.

35 хв. Який момент у Бельгії! Але Акінфеєв встигає перервати простріл Мертенса. Жаль...

38 хв. Дуже брудно зіграв Глушаков проти Мертенса.

39 хв. Лукаку потужно пробивав з меж штрафного - в голову захиснику влучає форвард "Челсі".

42 хв. Кутовий заробила збірна Росії. Підбір виграв Файзулін, але над поперечиною пролетів м'яч.

43 хв. Який Кокорін молодець! Прогавили центрбеки форварда збірної Росії, але той вирішив не забивати і пробив головою з 8-ми метрів повз ворота. Продовжуй в тому ж дусі!

45 хв. Команди йдуть на перерву.

46 хв. Другий тайм розпочався!

48 хв. Вітселю потрібна допомога. Медики вибігли на поле. Погано приземлився опорник "Зеніта".

50 хв. Все гаразд з бельгійцем, він повернувся на поле.

52 хв. Активніше розпочали другий тайм росіяни. Кутовий для команди Капелло - Ван Бюйтен виграє другий поверх.

54 хв. Попередження для Вітселя.

56 хв. Лукаку йде з поля, з'являється Оріджі.

61 хв. Травмувався Козлов, Єщенко змінив партнера.

64 хв. Ще один кутовий для збірної Росії. Цього разу з правого флангу подаватимуть підопічні Капелло. 5-2 за кутовими ведуть росіяни.

67 хв. Компані віддавав довгу передачу на Оріджі, але той не встиг догнати м'яч.

70 хв. Кокорін пробивав головою після подачі з кутового - вище воріт.

73 хв. Жовта для Альдервейрельда.

75 хв. Остання заміна від коуча Бельгії. Мертенса міняє Міральяс.

78 хв. Після перерви Бельгію просто не впізнати. На жаль.

80 хв. Єщенка класно вивели на удар, але той пробив повз ворота з лінії штрафного майданчика.

82 хв. Шатов пішов з поля, вийшов Дзагоєв.

83 хв. Стійка рятує росіян після удару Міральяса зі штрафного!

85 хв. Активізувались бельгійці! Спочатку Азар, а потім Феллаіні не реалізували свої моменти.

88 хв. ГОООООООООООООООЛ! УРААААААА! Оріджі робить щасливою всю Бельгію та Україну! ЛА-ЛА-ЛА-ЛА!

90 хв. Три хвилини додав арбітр.

90+3 хв. ВСЕ! Дякуємо, Бельгія! Дякуємо, Оріджі!