ЧС-2022 → ЧС-2014. Хорватія - Мексика - 1:3. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Хорватія - Мексика - 1:3. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 1703

Онлайн відео трансляція матчу 3 туру ЧС-2014 з футболу: Хорватія - Мексика, початок 23 червня 2014 року о 23:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Хорватія - Мексика онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 23:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі ТРК Україна.

Стартові склади команд:

Хорватія: Плетікоса, Врсалько, Чорлука, Ловрен, Праньїч, Срна, Модріч, Ракітіч, Перішич, Оліч, Манджукіч

Мексика: Очоа, Ф. Родрігес, Маркес, Еррера, Лаюн, Морено, Гуардадо, Агілар, Васкес, Дос Сантос, Перальта

Матч розпочався!

2 хв. Активно розпочали матч обидві команди.

5 хв. Перший кутовий в матчі подають хорвати.

8 хв. Жовта для Ракітіча. Справедливе попередження - грубий підкат виконав новачок "Барселони".

10 хв. Хорвати володіють ініціативою, мексиканці вирішили грати на контратаках.

12 хв. Перішич прострілював з правого флангу - Маркес виносить м'яч на кутовий.

15 хв. Хрестовина рятує хорватів! Еррера прорвався по центру і розкішно пробив з-за меж штрафного - Плетікоса був безсилий.

18 хв. Досить якісний футбол ми переглядаємо. Обидві команди грають дуже технічно.

20 хв. Довга передача пройшла на Перальту, але той не зміг дотягнутись до м'яча. Від воріт вводитиме Очоа.

23 хв. Пропав стартовий запал у гравців, перейшли на спокійну гру в центрі поля обидві команди.

25 хв. Атакували мексиканці, нічого небезпечного.

28 хв. Праньїч пробив здалека - вище воріт.

30 хв. Ще один дальній удар від збірної Хорватії, але знову вище. Цього разу пробивав Перішич.

33 хв. Поки що контратаки Мексики виглядають гострішими, ніж позиційні наступи хорватів.

36 хв. Штрафний для збірної Мексики на фланзі. Куадрадо невдало подав.

37 хв. Тепер кутовий подаватимуть мексиканці.

38 хв. Другий поверх за хорватами - швидку контратаку організував Перішич з партнером, але його зупинили з порушенням правил.

40 хв. Класно пробивав Перальта - захисник хорватів в підкаті переводить м'яч на кутовий.

42 хв. Хтось з мексиканців сфолив на Плетікосі після подачі кутового.

Арбітр відправляє команди на перерву.

46 хв. Другий тайм розпочався!

48 хв. Ракітіч подавав зі штрафного - нічого небезпечного.

50 хв. Класну передачу віддавали на Манджукіча, але захисник мексиканців прочитав цей задум.

53 хв. Підопічні Ковача активніше почали другий тайм. Настроєні забити швидкий м'яч хорвати.

56 хв. Дос Сантос вбігав у штрафний майданчик, але Срна виконав класний підкат і відібрав м'яч.

58 хв. Заміна, спрямована на атаку, від Ніко Ковача. Врсалько йде з поля, Ковачіч виходить.

61 хв. Відповідь від коуча Мексики. Хав'єр Ернандез міняє Дос Сантоса.

64 хв. Справедливого пенальті вимагає вся збірна Мексики! М'яч після удару Агілара летів у ворота, але влучив у руку Даріо Срні - всього лиш кутовий для мексиканців.

65 хв. Попередження для Васкеса.

67 хв. Знову пробивав Агілар - Плетікоса на місці!

70 хв. Анте Ребіч змінює Івіцу Оліча.

71 хв. ГООООООООЛ! Мексика заслужено виходить вперед! Рафа Маркес головою пробиває після подачі з кутового!

74 хв. Ва-банк від Ніко Ковача! Нікіца Йєлавіч виходить замість Даніеля Праньїча.

76 хв. 0-2! Куадрадо класно пробиває лівою ногою після прострілу партнера з правого флангу!

79 хв. Пенья виходить замість Перальти.

82 хв. Це розгром! Хав'єр Ернандез!

86 хв. Хорвати спромоглись на гол престижу! Ракітіч класно віддав п'ятою на Перішича, а тому не склало труднощів розстріляти Гільєрме Очоа!

88 хв. По хамськи стали грати підопічні Ковача! Ребіч справедливо йде з поля!

90 хв. Очоа знову демонструє неймовірну реакцію! Перішич потужно розстрілював мексиканського кіпера з 10-ти метрів, але той врятував свою команду!

Лунає фінальний свисток! Браво, Мексика, вітаємо з виходом у плей-офф!

Дякую за те, що були з нами. Для вас працював Орест Дмитрасевич. До нових зустрічей!