ЧС-2022 → ЧС-2014. США - Німеччина - 0:1. ОНЛАЙН

ЧС-2014. США - Німеччина - 0:1. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2487

Онлайн відео трансляція матчу 3 туру ЧС-2014 з футболу: США - Німеччина, початок 26 червня 2014 року о 19:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу США - Німеччина онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі ТРК Україна.

До вашої уваги стартові склади команд:

США: Ховард - Джонсон, О. Гонсалес, Беслер, Бізлі - Девіс, Бекерман, Джонс, Бредлі, Зуссі - Демпсі

Німеччина: Нойер - Боатенг, Хуммельс, Мертезакер, Хеведес - Лам, Швайнштайгер, Кроос - Озіл, Мюллер, Подольскі

Матч розпочався!

2 хв. Подольські потужно пробиває з лінії штрафного, але не зміг добре зловити м'яч на ногу.

4 хв. Швайнштайгер прекрасно знайшов Боатенга на правому фланзі, той в дотик прострілив в штрафну, але Тім Ховард спокійно забрав шкіряного.

7 хв. Активно використовують фланги підопічні Йоахіма Льова - цього разу Мюллер прострілював зліва - кіпер американців знову на місці.

10 хв. Могли забивати гравці збірної Німеччини, але вдвох не розібрались хто ж битиме і небезпека була ліквідована.

11 хв. Арбітр справедливо карає Хеведеса за зрив атаки підопічних Клінсмана.

14 хв. Боатенг класно знайшов Мюллера в штрафній, але Гонсалес зіграв на випередженні.

17 хв. Підопічні Клінсмана змогли трошки відсунути гру від своїх воріт, але наладити комбінаційну гру поки не можуть.

19 хв. Перший удар по воротах Нойєра - ніякої небезпеки.

22 хв. А ось і небезпека! Хороший удар виконав Зуссі, але вище воріт полетів м'яч.

Ось так перед матчем привітали один одного обидва тренери:

25 хв. Мюллер опинився у положенні поза грою.

27 хв. Переважно в центрі поля проходить зараз матч.

30 хв. Кроос пробиває точно в руки Ховарду.

33 хв. Джонс втік від захисників, але не зміг обробити м'яч.

34 хв. Озіл низом пробив з-під ніг захисника - Ховард відбив перед собою, на щастя хтось з партнерів встиг підстрахувати свого стража воріт.

35 хв. А зараз вже Ховард виправився - практично розстрілював голкіпера Мюллер але той встиг зреагувати.

38 хв. Жовта для Гонсалеса.

39 хв. Кутовий заробляють американці.

42 хв. Швайнштайгер фолить на Джонсі.

45 хв. Завершується перший тайм матчу.

46 хв. Другий тайм розпочався!

У перерві Мірослав Клозе змінив Лукаса Подольскі.

47 хв. Гостро подавав в штрафний Боатенг, але центрбек американців Гонсалес виграє другий поверх.

Тим часом, в Берліні спостерігають за поєдинком своїх кумирів:

50 хв. Мюллер подавав з лівого флангу - занадто сильно.

52 хв. Клозе пробивав головою вище воріт.

55 хв. ГООООООООЛ! Томас Мюллер виводить Німеччину вперед!

58 хв. Девіс йде з поля, виходить Бедойя.

60 хв. Міг Бедойя вже отримувати жовту картку за грубу гру проти Швайнштайгера, але пожалів арбітр американця.

63 хв. Знову отримав по ногах Швайнштайгер. Жовта Беккерману.

66 хв. Нічого в атаці не виходить у підопічних Клінсмана.

69 хв. Кутовий для збірної США. Другий поверх за німцями.

В американських вболівальників хороший настрій, не зважаючи на те, що їхня команда програє smile

72 хв. Хитрий пас віддавав Швайнштайгер, але захисник США прочитав задумку хавбека "Баварії".

74 хв. Два гравці збірної США на повному ходу зіткнулися. Джонс і Бедойя залишаються на газоні.

76 хв. Гьотце міняє Швайнштайгера.

79 хв. Хеведес пробиває з-за меж штрафного - Ховард контролює ситуацію.

81 хв. Озіл заробляє кутовий для своєї команди.

83 хв. Зуссі йде з поля, з'являється Єдлін.

85 хв. Не надто стараються команди щось змінити - адже такий рахунок влаштовує обидві сторони.

88 хв. Шюррле міняє Озіла.

90 хв. Чотири хвилини додає арбітр.

90+2 хв. Лам рятує свою команду! Бедойя розстрілював Мануеля Нойєра, але капітан встиг заблокувати його удар у відчайдушному підкаті.

Кінець матчу. Німеччина та США виходять у плей-офф!

Дякуємо, що слідкували за цим поєдинком разом з нами. Для вас працював я, Орест Дмитрасевич.