ЧС-2022 → ЧС-2014. Алжир - Росія - 1:1. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Алжир - Росія - 1:1. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 1855

Онлайн відео трансляція матчу 3 туру ЧС-2014 з футболу: Алжир - Росія, початок 26 червня 2014 року о 23:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Алжир - Росія онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 23:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі ТРК Україна.

Доброго вечора. Ми розпочинаємо трансляцію матчу третього туру групи H між збірними Алжиру та Росії.

До Вашої уваги стартові склади команд:

Алжир: Мболі, Менджані, Манді, Алліш, Белькалем, Месба, Фегулі, Браімі, Бенталеб, Джабу, Слімані

Росія: Акінфієв, Березуцький, Козлов, Ігнашевіч, Шатов, Самедов, Файзулін, Комбаров, Глушаков, Кержаков, Кокорін

Отож, матч розпочався!

2хв. Гравці не рвуться в атаку. Цей матч надто важливий для обидвох команд.

5 хв. Пауза в грі - розсік брову Фегулі.

6 хв. Кокорін забиває головою. Росія виходить вперед.

8 хв. Для Алжиру ще не все втрачено. Команді Халілходжича достатньо нічиєї у цьому поєдинку для того, щоб переписати історію.

10 хв. Росія контролює м'яч на даний момент.

11 хв. Фегулі подав з лівого флангу, але нікого з партнерів у штрафному майданчику не було.

13 хв. Активізувались алжирці! Простріл тепер з правого флангу перехоплює Акінфеєв.

15 хв. Глушаков намагався вийти на простір для удару, але чітко в захисті відпрацювали захисники Алжиру.

18 хв. Знову Кокоріна забули в штрафному майданчику, той пробив головою вище воріт. Чому ж ти у минулому моменті так не зіграв, Олександре ?

21 хв. Атакували алжирці, але не змогли порозумітись і створити щось путнє.

23 хв. Поки що сильнішими виглядають росіяни. Надіємось, що це ненадовго.

24 хв. Пробивав Комбаром,але захисник Алжира заблокував удар!

26 хв. Шатов цілив в дальню дев'ятку метрів з 25-ти - забракло точності.

28 хв. Ехх, непогана була можливість у підопічних Халілходжича для удару, але Ібраімі затягнув і втратив шанс.

30 хв. Небезпечно! Акінфеєв рятує свою команду після удару Слімані головою! Згодом, арбітр зафіксував офсайд, але, схоже, алжирці починають прокидатись.

33 хв. Джабу задалеко відпустив від себе м'яч і не зміг продовжити атаку команди.

35 хв. Браімі пробиває - Акінфеєв на місці.

39 хв. Месба отримує попередження.

41 хв. Кутовий заробили алжирці. Назріває гол в роздягалку ?

42 хв. Ехх, другий удар Слімані не такий небезпечний - точно в руки Акінфеєву.

45 хв. Перерва!

46 хв. Другий тайм розпочався.

Денисов вийшов замість Глушакова в перерві.

48 хв. Голкіпер рятує Алжир! Провалився центр оборони і Самедов вийшов віч-на-віч з Мболі, але не зміг його переграти!

51 хв. Кержаков пробиває здалека - кутовий.

53 хв. Кержаков падав,але арбітр штрафний удар не призначив.

56 хв. Жовта Комбарову.

58 хв. Ще одне попередження, цього разу для Козлова.

60 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!!! СЛІМАНІ! Алжир зрівнює рахунок !

62 хв. Змушує нас понервуватись Мболі! Не зміг зафіксувати м'яч кіпер алжирців після дального удару, але на щастя ніхто з росіян не встиг на добивання.

65 хв. Ще 25 хвилин потрібно протриматись Алжиру для виходу в плей-офф!

67 хв. Дзагоєв змінює Шатова. Підсилює атаку Капелло.

69 хв. Самедов подавав з правого флангу - хтось з алжирців заблокував. Кутовий подаватимуть росіяни.

70 хв. Класно пробив Кержаков і ще краще зіграв Мболі - намертво приборкує шкіряного африканський воротар.

71 хв. Хасан Єбда виходить замість Ясіна Браімі.

74 хв. Перспективну контратаку розіграли алжирці, але на жаль Фегулі пробив в той кут, де стояв Акінфеєв.

77 хв. Ще одна заміна від Халілходжича. Гіля виходить, Джабу йде.

79 хв. Вперед, Алжир! Подаруй Україні свято!

81 хв. Капелло знімає Кержакова з гри. Незабивного форварда змінює Канунніков.

83 хв. Сіли в оборону гравці Алжиру і це цілком зрозуміло.

86 хв. Порушив правила Гіля. Штрафний для росіян.

87 хв. Мболі впевнено забирає м'яч на виході!

89 хв. Кутовий заробляє Комбаров.

90 хв. Ще одна заміна. Поле залишає герой поєдинку Слімані, з'являється Судані.

УРА! Лунає фінальний свисток! Історичний момент для всього Алжиру!

Вся Україна дякує алжирцям! З вами був Орест Дмитрасевич. Успіхів!