ЧС-2022 → ЧС-2014. Бразилія - Чилі.(1:1) ОНЛАЙН

ЧС-2014. Бразилія - Чилі.(1:1) ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3518

Онлайн відео трансляція матчу 1/8 фіналу ЧС-2014 з футболу: Бразилія - Чилі, початок 28 червня 2014 року о 19:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Бразилія - Чилі онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі Перший національний.

Доброго вечора. Ми розпочинаємо трансляцію першого матчу 1/8 фіналу між збірними Бразилії та Чилі.

До Вашої уваги стартові склади команд:

Бразилія: Жуліо Сезар - Марсело, Давід Луїз, Тьяго Сілва - Луїз Густаво, Фернандіньо - Неймар, Оскар, Халк - Фред

Чилі: Браво - Медель, Хара, Сільва - Ісла, Мена, Арангіс, Діас - Відаль - Санчес, Варгас.

Судити матч буде Ховард Уебб

Звучить стартовий свисток!

1хв Артуро Відаль виконує штрафний удар, але м'яч вибито

3хв Неймар сфолив в атаці

5хв Подачу в штрафну робив Луїс Густаво. Захисники вдало зіграли. Бразилія виконає кутовий.

6хв Марсело чудово пробив з дальньої дистанції. Але м'яч у сантиметрах пройшов повз ворота. Трішки не вистачило.

7хв Гра перервана. Неймар отримує медичну допомогу на полі

8хв Здається, все в порядку. Травми немає, Неймар повертається на поле.

10хв Халк фолить. Вже з перших хвилин ми бачимо досить грубий матч

12хв Оскар відправив високий навіс в штрафну, але один з захисників головою вибив м'яч.

14хв Гра в самому розпалі! Франсіско Сілва запізнився до суперника і грубо сфолив. Цього разу обходиться без попередження. Штрафний проб'є Бразилія.

15хв Неймар подає зі штрафного, але м'яч перехоплює голкіпер.

Еухеніо Мена отримав жовту картку.

17хв Бразилія отримала шанс забити зі штрафного.

18хв Халк вирішує бити з цього штрафного. Воно й не дивно - позиція відмінна для удару. Добре б'є - під поперечину, але воротар рятує ворота. Командою Бразилія буде виконаний кутовий.

ГОООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ після стандарту ми з вами побачили. Кутовий був розіграний, Давід Луїз пробив у правий кут воріт.

22хв Марсело фолить. Чилі отримує можливість забити зі штрафного.

23хв Діас навішує в штрафну, але один з захисників запобігає небезпеці.

25хв Ісла віддав пас у штрафну, але оборона зіграла бездоганно.

26хв Неймар увірвався в штрафну з м'ячем після чудового проходу. Тим не менш, його завершальний удар не вийшов і пройшов в сантиметрах від цілі.

29хв Відаль фолить. Штрафний для Бразилії.

29хв Неймар опинився на газоні після боротьби в Відалем за м'яч. Сколарі обурюється, хоча, по суті, ніякого порушення правил у цьому епізоді не було.

ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!! Алексіс Санчес, отримавши м'яч в чужій штрафній, пробив з-під Тіаго Сілви в дальній кут.

34хв І стало виходити у гостей. Відчули слабке місце в обороні Бразилії. Так-то набагато цікавіше.

36хв Оскар змістився на правий край і звідти здорово подав на 11 метрів. Там Неймар вистрибує на метр вгору у кладе м'яч у дальній. Лише через рикошет снаряд не влучає у куточок!

38хв ААААААА, Фред хибить по порожніх, абсолютно порожніх воротах! Неймар стягнув на себе всіх, і м'яч відскочив на вільне місце. Фред приклався з лівої і пустив м'яч вище поперечини.

Франсиско Сільва отримує жовту картку

42хв Фернандіньо несподівано пробив здалеку, але голкіпер Чилі витягує м'яч з-під поперечини.

44хв Браво сьогодні грає просто чудово. Якщо так продовжиться, то Бразилії необхідно буде постаратись, щоб забити.

45хв Неймар просто неймовірний сьогодні. Втік від усіх у штрафному Чилі і подав точно в голову Фреду, але той впав в невідповідний момент. Міняти його треба.

Звучить свисток, команди йдуть на перерву.

Розпочинається другий тайм. До речі, все ж таки це був автогол. Хара забив у власні ворота.

47хв Між Луїзом і Відалем сьогодні така непомітна дуель, навіть конфліктна місцями. У першому таймі бразилець щось сказав суперникові, і той ледь не помчав у бійку. А зараз Відаль збитий супротивником на підходах до штрафного. Непоганий стандарт.

49хв Фернандіньо б’є з середньої дистанції. Хороший удар, але сильно в бік пішов, бо опорна нога у бразильця поїхала в момент нанесення удару.

51хв Якась мішанина в центрі поля утворилася. Місцями занадто жорстко грають команди, але ціна перемоги висока.

54хв Халк забиває гол, але арбітр не зараховує його, Халк підіграв собі рукою.

За це Халк отримує жовту

56хв А ось на повторі і не скажеш, що Халк зіграв рукою. Сміливий вчинок Уебба. А кажуть, що господарям підсуджують.

Заміна у Чилі. Гутьєррес змінює Варгаса.

58хв Цікавий крок Хорхе Сампаолі. Тепер Санчез грає в нападі на самоті.

Луїз Густаво отримує попередження.

61хв Ну вони так поламають один одного, чесне слово. Два п'ятих номера - Фернандіньо і Сільва - зіткнулися.

На поле виходить Жо, змінюючи Фреда.

62хв Стандартний хід Сколарі. Жо замість Фреда. Останній сьогодні провів далеко не найкращий матч, промахнувся по порожніх воротах і ще пару раз не використовував свої шанси.

65хв Сезар тягне! Нехай у ближній, але дуже потужно стріляє Арангіс після чергового прострілу справа. Пора задуматися Марсело, чому вся небезпека виходить звідти для його команди.

67хв Халк вривається на швидкості в штрафну, прокидає м'яч повз Арангіса і врізається в його плече. На повторі видно, що бразилець саме шукав зіткнення.

68хв Тепер пірнає Артуро Відаль, але відразу на ноги і розводить руками, мовляв, нічого там не було. Уникнув жовтої за симуляцію практично.

70хв Зараз складається враження, що у чилійців просто залишилося більше сил на останні хвилини. Невже господарі більше не притиснуть противника до воріт?

Заміна у Бразилії: Фернандіньо йде, Рамірес виходить

74хв Жо повністю замінив Фреда, навіть у тому, що не влучає у порожні ворота. Халк відмінно пройшов по флангу і прострілив на дальній кут воріт. А довжелезний Жо не зміг дотягнутися до м'яча неробочою правою ногою.

76хв Охололи чилійці після цього моменту форварда "Атлетіко Мінейро" і тепер будуть удвічі уважніші біля своїх воріт.

78хв Максимально обережно грають чилійці. Як тільки відбувається втрата на чужій половині, відразу фолять. А "з місця" бразильці вже не такі хороші, як на швидкості.

80хв Тіагу Сілва назад на Сезара, а стадіон миттєво вибухає оглушливим свистом. Публіка явно не задоволена грою своєї команди. А до кінця якісь 10 хвилин.

81хв Нагадав про себе Неймар. Та як! Вискочив вище Медела в центрі штрафного і пустив м'яч по центру, тому Браво, нехай незграбно, але виручив команду.

82хв Ще одна заміна залишилася у Сколарі. Зазвичай він використовує мініатюрного Бернарда, але ще є Вілліан з "Челсі" і Ернанес з "Інтера". Всі троє додадуть різноманітності попереду.

84хв ХАЛК! Шикарнійший прохід і найсильніший постріл з-за меж штрафного. Браво ідеально спрацював, зреагувавши на м'яч і перевівши в сторону від воріт!

84хв Браво сьогодні на висоті!

Заміна у Чилі: іде Відаль, виходить Пінілья.

87хв А Пінілья то нападаючий, між іншим! Хитрий Сампаолі розраховує зачепити перемогу на останніх хвилинах за рахунок свіжого форварда і втомлених бразильців.

89хв Ех, Рамірес. був шанс розігнати контратаку 3 в 3, але хавбек "Челсі" вибив м'яч за межі поля.

3 хвилини додано до основного часу.

90+2 хв Хто б міг подумати, що так пройдуть останні хвилини цього матчу? Збірна Бразилії в повному складі на своїй половині - відбивається від набігів противника.

ПЕРЕРВА. Так, при першій же можливості на цьому чемпіонаті світу команди довели справу до овертайму.

Ну що, ще півгодини чудового футболу. Хіба не щастя для нас? Хто буде щасливий з суперників, як раз дізнаємося через 30 хвилин.

93хв Б'є Неймар в ближній кут, але хтось з чилійців сміливо підставляє голову

Жо отримує жовту картку.

95хв Ніхто не може справитись з Санчесом. Вірніше може, але за межами правил. Рамірес збив форварда "Барселони".

97хв Поки що Жо помітний лише фолами. Височенний бразилець не помітив у своїх ногах Медела. А Ховард Уебб йому нагадав, що під ноги дивитися таки потрібно.

100хв Дійсно, план з закидами на Жо і його скиданнями на Неймара і Халка не спрацьовує. Поки, все що виходить у "жовтих", - це проходи Халка і його удари-простріли. Сьогодні нападник "Зеніта" один з кращих у складі, якщо не кращий взагалі.

102хв Оскар б'є головою - ух ти! Залишили одного бразильського вундеркінда, і той пустив м'яч у ближній кут. А там Браво.

Пінілья отримує жовту.

104хв ХАЛК! Його фірмовий удар! Змістився в центральну зону зліва і бабахнув від душі на незручній висоті для кіпера, але Браво відбиває - без ризику!

105хв Поступово матч зводиться до протистояння Халк-Санчес. Це лідери своїх команд сьогодні. Неймар після першого тайму здав позиції, а може травмувався.

Попередження для Алвеса.

Кінець першого додаткового тайму.

Залишилось грати 15хвилин

Заміна у Бразилії: йде Оскар, виходить Вілліан.

107хв Добрався нарешті до м'яча Жо. Зрозуміло, вище за всіх він виявився при подачі з кута поля, але м'яч полетів кудись за об'єктиви телекамер, тобто далеко від воріт.

Заміна у збірної Чилі: з поля йде Медель, виходить Рохас

109хв А як затамували подих трибуни? Здається, весь стадіон боїться зараз поворухнутися, щоб не злякати удачу.

113хв Постріл Діаса з більш ніж пристойної відстані. М'яч пролетів над поперечиною

115хв Подача Халка, і Вілліан скидає не туди - не прочитав думки зенітівця. До кінця залишилось 5хвилин.

117хв У Арангіса теж сили закінчуються, зводить м'язи. Хорхе Сампаолі взагалі забув, що таке спокій - носиться по свій "території" і намагається підказати гравцям щось.

119хв Все, чилійці більше не йдуть вперед, а просто вибивають м'яч, навіть не намагаючись прицілитися на Санчеса. Схоже, нас чекає серія пенальті.

120хв Халк знову включає свою ліву, але занадто високо посилає м'яч у підсумку. Та й до воріт було метрів 30.

120+1 хв Це момент матчу! Пінілья протягнув м'яч уздовж штрафного суперника і мало не зламав поперечину могутнім ударом! Ось це шанс втрачає чилієць!

Все, попереду серія пенальті!

Першою битиме збірна Бразилії. Луїз біля м’яча.

Луїз - ГООООЛЛЛ!!

Пінілья про Сезара!

Пінілья - СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙВВВВ від Сезара!!

Вілліан - б’є мимо!

Алексіс Санчес - СЕЕЕЕЕЙЙЙВВВВ від Сезара! Молодець бразилець!!