ЧС-2022 → Нідерланди - Мексика - 2:1. Онлайн-трансляція

Нідерланди - Мексика - 2:1. Онлайн-трансляція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2132

Онлайн відео трансляція матчу 1/8 фіналу ЧС-2014 з футболу: Нідерланди - Мексика, початок 29 червня 2014 року о 23:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Нідерланди - Мексика онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі Перший національний.

До вашої уваги стартові склади команд:

Нідерланди: Сіліссен, Блінд, Влаар, де Врей, де Йонг, Вейналдум, Верхег, Куйт, Снейдер, ван Персі, Роббен

Мексика: Очоа, Морено, Маркес, Родрігес, Лаюн, Гуардадо, Сальсідо, Еррера, Агілар, Дос Сантос, Перальта

Матч розпочався!

2 хв. Перший удар в матчі завдав Мігель Лаюн - вище воріт Сіліссена.

5 хв. Ще один дальній удар Лаюна - знову повз ціль.

7 хв. Збили Роббена в центрі поля. Снайдер подавав в штрафну - Рафа Маркес перший на м'ячі.

9 хв. Найджел де Йонг рванув м'яз - на поле виходить Маркус Інді.

12 хв. Перальта класно обіграв Влаара, але не зміг знайти партнера в штрафній точною передачею.

13 хв. Ще одна гостра атака Мексики - Лаюн прострілював з лівого флангу, але Дос Сантос не встиг замкнути дальню стійку.

16 хв. Роббен вимагав пенальті в арбітра, але той вважає, що м'яч не влучив в руку Рафі Маркесу. Все справедливо.

18 хв. Який момент втратили мексиканці! Паніка в штрафному майданчику голландців завершилась ударом Еррери, якому забракло точності.

Мігель Еррера очікував побачити м'яч в сітці воріт:

19 хв. Відверто смикнув за футболку Маркеса Робін Ван Персі - фол в атаці фіксує суддя.

21 хв. Роббен падає перед штрафним майданчиком мексиканців, але арбітр показує, щоб той піднімався.

23 хв. Сіліссен рятує свою команду! Класно приклався Салсідо з дальної дистанції.

26 хв. Медики надають допомогу Вейналдуму.

28 хв. Відповідь Нідерландів! Мексиканська захист дозволила ван Персі прийняти, обробити м'яч в межах своєї штрафної і нанести удар, який не вийшов у форварда "МЮ".

29 хв. Дос Сантос пробиває по воротах - занадто слабко, щоб створити якусь небезпеку.

31 хв. Тайм-аут оголошує арбітр. Дуже жарко сьогодні.

35 хв. Гра відновилась.

37 хв. Передача Лаюна полетіла за ворота.

39 хв. Набагато гостріше зараз виглядають мексиканці - є над чим подумати Ван Гаалу в перерві.

41 хв. Роббен з партнером швидко розіграли кутовий, але не зміг знайти нікого з партнерів вінгер "Баварії".

43 хв. Знову змушений попотіти Сіліссен! Прогавили когось з мексиканців на лівому фланзі оборони його партнери і лише ногами зумів відбити м'яч голкіпер!

Перерва.

Гра відновлюється.

У перерві Рейес змінив Морено.

48 хв. ГОООООООЛ! Чудовий удар Дос Сантоса з 25-ти метрів!

51 хв. Маркес пробиває головою вище воріт.

53 хв. Снайдер не зміг перекинути стінку ударом зі штрафного.

56 хв. Депай змінив Верхега. Підсилює атаку Ван Гаал.

57 хв. Очоа демонструє неймовірну реакцію і переводить м'яч в стійку після удару Де Врея з трьох метрів!

60 хв. Активізувались голландці! Але захисники Мексики встигають заблокувати удар Снайдера!

62 хв. Поки що герой матчу Дос Сантос йде відпочивати, з'являється Акіно.

65 хв. 25 хвилин залишилось мексиканцям до виходу в чвертьфінал. На шляху до історичного досягнення підопічні Еррери.

66 хв. Ще один хороший момент біля воріт Сіліссена, але боковий суддя підняв прапорець! Поза грою.

69 хв. Жовта картка для Агіллара. Пропустить наступний матч мексиканець.

71 хв. Снайдер пробиває! Вище воріт!

73 хв. Очоа знову рятує свою команду! Переграв кіпер Роббена після його виходу тет-а-тет!

74 хв. Остання заміна від Еррери. Хав'єр Ернандез змінює Перальту.

76 хв. Хунтелаар отримує свій шанс на Мундіалі. Змінює форвард "Шальке" свого капітана Робіна Ван Персі.

79 хв. Ще один водопій завершився.

80 хв. Салсідо класно проскочив між двома суперниками, але пробив вище воріт.

82 хв. Роббен поборовся у центрі поля і заробив штрафний удар для своєї команди.

85 хв. Очоа продовжує демонструвати дива реакції! Безсумнівно, найкращий голкіпер Мундіалю на даний момент!

88 хв. Снайдер зрівнює рахунок! 1-1!

90 хв. Пенальті у ворота Очоа призначає арбітр! Неймовірний шанс для збірної Нідерландів!

90 хв. Хунтелаар впевнено розводить голкіпера і м'яч по різних кутах!

Кінець! Нідерланди у чвертьфіналі, Мексика покидає Мундіаль.

Дякуємо, що були з нами! Для вас працював я, Орест Дмитрасевич.