ЧС-2022 → Франція - Нігерія - 2:0. Онлайн-трансляція

Франція - Нігерія - 2:0. Онлайн-трансляція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2161

Онлайн відео трансляція матчу 3 туру ЧС-2014 з футболу: Франція - Нігерія, початок 30 червня 2014 року о 19:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Франція - Нігерія онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за київським часом. Трансляція буде на каналі Перший (УТ-1).

До вашої уваги стартові склади команд:

Франція: Льоріс - Дебюші, Варан, Косельні, Евра - Кабай, Погба, Матуіді - Вальбуена, Жиру, Бензема

Нігерія: Еньяма - Емброуз, Йобо, Омеруо, Ошанива - Мікель, Оназі - Муса, Одемвінгі, Мозес - Еменіке

Матч розпочався!

3 хв. Перший кутовий заробляють французи.

5 хв. Не відсиджуються в обороні нігерійці - на зустрічних курсах проходить старт поєдинку.

7 хв. Підопічні Дешама більше володіють м'ячем, але до небезпеки біля воріт Еньями не доходить.

9 хв. Еменіке намагався пробити, але його удар заблокували.

11 хв. Погба падає біля штрафного майданчику Нігерії - свисток арбітра мовчить.

14 хв. Жиру пробивав з лівої ноги - повз ворота!

16 хв. Дуже перспективний штрафний прямо по центру воріт заробляє Одемвінгі для своєї команди.

17 хв. Еменіке пробив потужно, але неточно.

19 хв. Еменіке забиває гол, але в явному положенні поза грою перебував форвард.

21 хв. Еньяма! Неймовірний сейв нігерійського кіпера пісял удару Вальбуена!

24 хв. Бензема не зміг виграти другий поверх в штрафному майданчику Нігерії.

26 хв. Мозес подавав з флангу - Льоріс впевнено грає на виході.

28 хв. Погба пробивав - влучив в захисника Нігерії.

30 хв. На щастя для французів, Варан встиг заблокувати удар Одемвінгі з лінії штрафного.

33 хв. М'яч після удару Дебюші полетів на трибуни.

35 хв. Кабай опинився у офсайді.

37 хв. Нігерія в контратаці заробила кутовий, але Варан впевнено грає на другому поверсі.

39 хв. Класна комбінація французів завершилась потужним ударом Дебюші з лінії штрафного - повз ворота.

41 хв. Небезпечно зрізав в свої ворота Мікель, але Еньйма не спить.

43 хв. Ось це так момент! Могли забивати нігерійці! Потужно пробив Еменіке з кута штрафного майданчику, Льоріс відбив круглого перед собою, але Одемвінгі підіграв собі рукою при прийомі м'яча.

45 хв. Три в три втекли французи в контратаку, але Жиру не зміг віддати точний пас на партнера.

45 хв. На перерву відправляються команди.

46 хв. Другий тайм розпочався!

47 хв. Вальбуена і Ошаніва зіткнулися на правому фланзі. Перепало обом гравцям, але арбітр не побачив у цьому епізоді нічого протиправного.

49 хв. Класну контратаку організували французи, але Жиру знову не зміг віддати точну передачу.

51 хв. Еменіке пробивав головою з 5-ти метрів, але боковий арбітр підняв прапорець. Знову поза грою форвард нігерійців.

54 хв. Перша жовта картка в матчі! Матюїді заслужено отримує попередження.

57 хв. Кутовий заробляють представники Африки. Ніякої небезпеки для Льоріса.

59 хв. Не може продовжувати гру Орізі. Виходить Гебріел.

62 хв. Гріззман змінює Жиру. Прогнозована заміна від Дешама.

64 хв. Льоріс рятує свою команду! Потужно пробивав Одемвінгі, але встиг зреагувати кіпер "Тоттенхема".

67 хв. Після навісної передачі Вальбуена зліва Еньяма невпевнено зіграв на виході. Погба був вже готовий розстрілювати порожні ворота, але хавбека "Ювентуса" випередив Ошаніва.

69 хв. Мозес виносить м'яч з лінії воріт! Бензема вийшов сам-на-сам з Еньяма і шкіряний вже летів у ворота, але встиг підстрахувати свого голкіпера партнер по команді.

71 хв. Другий тайм значно цікавіший ніж перший. Не хочуть обидві комани бігати ще 30 хвилин.

73 хв. Бензема стріляє повз ворота.

75 хв. Еньяма в ефектному стрибку перериває простріл Грізмана.

78 хв. Знову Еньяма! Витягує м'яч з-під поперечки кіпер Нігерії після удару Бензема головою!

79 хв. А зараз помиляється на виході Еньяма після подачі з кутового і Погба переправляє м'яч у порожні ворота!

82 хв. Всіма силами кинулись нігерійці в атаку. Все правильно, їм вже немає чого втрачати.

83 хв. Льоріс спокійно забирає м'яч в руки після довгої передачі Одемвінгі.

84 хв. Еньяма знову демонструє неймовірну реакцію! Цього разу пробивав Грізманн.

86 хв. Кутовий Нігерії завершився контратакою французів, але захисники африканців випередили Бензема в боротьбі за м'яч.

89 хв. Мозес йде з поля, вийшов Уче Нвофор.

90+1 хв. М'яч, влучивши в ногу Джозефу Йобо, по зрадницьки влітає в сітку воріт Еньяма.

90+3 хв. Вальбуена йде з поля, Мусса Сісоко виходить.