ЧС-2022 → Бельгія - США - 2:1. Онлайн-трансляція

Бельгія - США - 2:1. Онлайн-трансляція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2565

Онлайн відео трансляція матчу 1/8 фіналу ЧС-2014 з футболу: Бельгія - США, початок 1 липня 2014 року о 23:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Бельгія - США онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 23:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі ТРК Україна.

До вашої уваги стартові склади команд:

Бельгія: Куртуа, ван Бюйтен, Альдервейрельд, Компані, Вертонген, Азар, Вітсель, Де Брюйне, Феллаїні, Мертенс, Оріджі

США: Ховард, Камерон, Джонсон, Гонсалес, Беслер, Бізлі, Бедойя, Джонс, Зуси, Бредлі, Демпсі

Матч розпочався!

1 хв. Перший удар у збірної Бельгії! Кутовий!

3 хв. Вже другий кутовий в матчі подавали бельгійці. Дуже агресивно розпочала європейська команда.

6 хв. Бельгійці втекли в перспективну контратаку, але останній пас на Оріджі вийшов занадто сильним, і замість виходу один на один буде просто аут.

9 хв. Феллаіні фолить в атаці.

Ось так зараз в Чикаго вболівають за свою національну команду:

12 хв. Оріджі отримує по ногах, потрібна допомога медиків.

14 хв. Може продовжувати матч молодий форвард.

16 хв. Заспокоїлась трохи гра.

17 хв. Перша жовта в матчі для Кемерона.

20 хв. Перший удар по воротах бельгійців - Куртуа на місці!

23 хв. Кутовий заробляє збірна Бельгії, але подача Мертенса занадто висока.

26 хв. Бельгія виглядає жвавішою ніж США.

28 хв. Після передачі в розріз Вертонген отримав м'яч на лівому краю штрафного і, вирвавшись на оперативний простір, прострілив в центр. В останній момент захисник зіграв на перехопленні і вибив м'яч за межі поля.

30 хв. Азар завершив швидку атаку своєї збірної ударом низом з-за меж штрафного, з яким впорався Ховард.

32 хв. Вимушена заміна в американців. Джонсон травмувався, на поле виходить Єдлін.

34 хв. Джонс пробиває з-за меж штрафного - повз ворота.

37 хв. Де Брейне зірвав контратаку США, чим заслужив жовту картку, але арбітр пошкодував молодого гравця.

40 хв. Дзуссі міг пробивати з лінії штрафного майданчика, але не зміг як слід влучити по м'ячу.

42 хв. Жовта картка для Компані.

45 хв. Перерва. Не порадували вболівальників команди голами у першому таймі.

46 хв. Другий тайм розпочався!

47 хв. Мертенс головою закидав м'яч "за комір" воротареві, але Ховард переправив м'яч на кутовий.

50 хв. Бельгійці активніші на початку другого тайму.

53 хв. Вертонген класно прострілював, але ніхто з партнерів не відгукнувся на його передачу.

56 хв. Перекладина рятує США! Оріджі класно пробивав головою, трішки б нижче і був би гол!

59 хв. Мертенс після прострілу з лівого краю штрафного пробив п'ятою, але дивом не влучив у ближній кут! Ховард у ролі глядача перебував у цьому епізоді.

60 хв. Міральяс виходить замість Мертенса.

62 хв. Де Брейне міцно приклався по м'ячу, але захисники США встигли заблокувати його удар.

63 хв. Продовжують стріляти бельгійці - Ховард все контролює. Цього разу пробивав Вертонген.

66 хв. Атаку провели американці, але Куртуа спокійно забирає на виході круглого після подачі з правого флангу.

69 хв. Ще один дальній удар від бельгійців! Вітсель пробиває низом повз ворота.

71 хв. А ось і відповідь американців! Демпсі потужно стріляв з 25-ти метрів - без проблем для Куртуа.

73 хв. Вондоловські виходить замість Дзуссі.

76 хв. Міральяс вискочив сам-на-сам з Ховардом, але ветеран виграє цю дуель і бельгійці заробляють лише кутовий.

79 хв. Знову Ховард виручає свою команду після удару Азара!

81 хв. Джонс знімає м'яч з ноги Феллаіні!

84 хв. Ще один дальній удар - Ховар перводить м'яч на кутовий.

85 хв. Феллаіні знову фолить в атаці.

87 хв. Тепер вже американці подаватимуть кутовий.

88 хв. Вітсель виграє повітря і розганяє контратаку, але Оріджі не зміг пройти Маркуса Бізлі.

89 хв. Компані бив з 6-ти метрів, не дуже хороший вийшов удар, але все одно Ховарду було непросто зреагувати, втім він справився - кутовий.

90 хв. Азар проривається лівим флангом і прострілює - ще один кутовий.

Нас очікує овертайм.

91 хв. Матч відновлюється!

Заміна у бельгійців. Лукаку виходить замість Оріджі.

92 хв. ГООООООЛ! Де Брюйне!

94 хв. Штрафний заробили американці, але занадто сильною виявилась подача. Куртуа вводитиме від воріт.

97 хв. Лукаку пробиває - Ховард на місці.

99 хв. Удари американців впевнено блокують захисники Бельгії.

102 хв. Міральяс пробиває точно в руки Ховарду.

104 хв. 2-0! Ромелу Лукаку знімає усі питання до кінця поєдинку!

105 хв. Перший екстратайм завершився.

Грін змінює Бедойя.

106 хв. Остання п'ятнадцятихвилинка розпочалась!

108 хв. ГОООООЛ! Інтрига відновлюється! Грін розстрілює Куртуа! 2:1!

111 хв. Лукаку розібрався зі всією обороною американців, але не з Ховардом! Голкіпер встиг ногами відбити удар форварда "Челсі".

112 хв. Азар йде з поля, Чадлі виходить.

113 хв. Штрафний для своєї команди заробляє Джонс. Активізувались підопічні Клінсмана.

114 хв. Момент! Куртуа рятує Бельгію!

117 хв. Тиснуть американці, але реалізація накульгує.

120 хв. Все! Бельгія в чвертьфіналі!

Для вас працював Орест Дмитрасевич. Дякую, що спостерігали за цим матчем разом зі мною. До нових зустрічей!