ЧС-2022 → Аргентина - Швейцарія -1:0. Онлайн-трансляція

Аргентина - Швейцарія -1:0. Онлайн-трансляція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2090

Онлайн відео трансляція матчу 3 туру ЧС-2014 з футболу: Аргентина - Швейцарія, початок 1 липня 2014 року о 19:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Алжир - Росія онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі УТ-1.

До вашої уваги склади команд:

Аргентина: Ромеро - Сабалета, Фернандес, Гарай, Рохо - Маскерано, Гагу, Ді Марія - Мессі, Лавессі, Ігуаїн

Швейцарія: Бенальо - Ліхтштайнер, Джуру, Шер, Родрігес - Берамі, Інлер, Джака, Шачирі, Мехмеді - Дрміч

Матч розпочався!

2 хв. Перший фол за швейцарцями. А володіють м'ячем зараз більше аргентинці.

4 хв. Ігуаїн подавав в штрафний, але аргентинці програють другий поверх.

6 хв. Ліхтштайнер з порушенням правил зупинив Ді Марію.

8 хв. А ось швейцарці провели першу атаку - кутовий заробив Шакірі. Втім, ніякої небезпеки біля воріт Ромеро не виникло.

9 хв. Інлер пробиває - повз ворота.

11 хв. Дуже активно використовують фланги підопічні Сабельї, але центрбеки швейцарців поки що грають безпомилково.

13 хв. Бенальо прочитав передачу Мессі.

16 хв. Бенальо сьогодні на висоті! Зараз швейцарець виносить м'яч після подачі Сабалети з правого флангу.

19 хв. Мессі намагався накрутити двох гравців поблизу штрафної, але не дали йому це зробити швейцарці.

21 хв. Швейцарці контратакували, але нічого створити не змогли.

23 хв. Мехмеді збиває Ді Марію - небезпечний штрафний в метрах 30-ти від воріт.

24 хв. Мессі подав, Ігуаїн пробив - повз ворота.

26 хв. Шакірі заробляє кутовий на правому фланзі.

27 хв. Ось це так так! Шакірі прорвався правим флангом і віддав на 11-метрову позначку, Джака розстрілював ворота Аргентини, але Ромеро ногами рятує свою команду!

29 хв. Якщо це можна назвати ударом, тоді Лавессі пробив.

30 хв. Кутовий подавали аргентинці, але Гарай не зміг дістатись до м'яча.

32 хв. Аргентина більше володіє м'ячем, втім контратаки швейцарців набагато гостріші.

35 хв. Перше попередження у нашому матчі для Джаки.

37 хв. Нічого небезпечного не можуть створити в атаці підопічні Сабельї. Дуже прогнозовано діють аргентинці.

39 хв. Дрміч фактично вивалився один на один з Ромеро. Воротар, судячи з усього, так і не зважився йти на перехоплення. Але нападник витратив всі сили на біг, так і не зумівши нанести ні акцентований удар, ні грамотно перекинути голкіпера.

41 хв. Ді Марія пробив повз ворота.

43 хв. Рохо з партнером накрутили суперників на лівому фланзі атаки, але центрбеки швейцарців зуміли перехопити простріл в штрафний майданчик.

45 хв. Перерва. Зустрінемось через 15 хвилин!

46 хв. Матч відновився.

47 хв. І практично відразу ж аргентинцям вдається скористатися вільним простором в тилах суперника. Лавессі з лівого флангу прострілював у центр на Ігуаїна, але захисники заблокували удар Гонсало.

49 хв. Черговий штрафний для Аргентини - і знову ніякої небезпеки.

50 хв. Шакірі класно пробив зі штрафного - Ромеро на місці.

52 хв. Мессі намагався пройти пів команди, але на підступах до штрафного його все ж зупинили.

53 хв. Родрігес здалека пробиває повз ворота.

56 хв. Рохо подавав зліва - оборона швейцарців все контролює.

59 хв. Класну атаку розвинув Мессі з виводом Рохо на ударну позицію - Бенальо нервово, але відбиває.

60 хв. Ді Марія ефектно подавав зправа, але не вдалось.

62 хв. Який сейв Бенальо! З-під поперечки витягує м'яч швейцарський кіпер після удару Ігуаїна головою!

64 хв. Тиснуть аргентинці.

65 хв. Джака йде з поля, з'являється Фернандес.

67 хв. Знову пробивав Ігуаїн - неточно.

68 хв. Мессі б'є вище воріт.

71 хв. Швейцарці практично непомітні в другому таймі, лише у відборі.

73 хв. Жовта для Фернандеса.

74 хв. Паласіо змінює Лавессі.

77 хв. Бенальо знову рятує свою команду після удару Мессі!

79 хв. Черговий кутовий аргентинців завершився нічим.

82 хв. Сеферовіч виходить замість Дрміча.

84 хв. Ді Марія пробиває, але його удар блокують захисники.

86 хв. Мессі заробляє штрафний удар в центрі поля.

88 хв. Оганізували контратаку швейцарці, але до удару справа не дійшла.

90 хв. Рохо зриває контратаку збірної Швейцарії.

Три хвилини додає арбітр.

Основний час цього матчу завершено.

91 хв. Розпочинається перший додатковий тайм!

93 хв. Бенальо змушений страхувати своїх партрнерів аж за межами штрафного майданчика.

95 хв. Непогано! Після подачі зі штрафного в дальній кут підрізав м'яч Паласіо, але голкіпер впорався!

97 хв. Шакірі пробиває дуже неточно.

100 хв. Швейцарці атакували, але Сеферовіч потрапив в оффсайд.

103 хв. Трішки активізувались швейцарці, згадали, що можна не тільки відбиватись. Але сил вже не вистачає в обох команд.

105 хв. Завершується перший додатковий тайм.

106 хв. Другий додатковий тайм почався.

Білья в перерві змінює Гаго.

109 хв. Бенальо виручає! М'яч летів під поперечину післля ударі Ді Марії!

111 хв. Мессі прострілює, але швейцарці перші на м'ячі.

113 хв. Замість Мехмеді виходить Джемаїлі.

115 хв. Родрігес подав, але нікого з партнерів не знайшов.

117 хв. Схоже, все йде до серії пенальті.

119 хв. Мабуть, ми помилялись! Ді Марія після геніального проходу Мессі ловить кіпера на протиході і дарує радість своїй країні!

120 хв. Кутовий для швейцарців. Можливо, це їхній останній шанс.

120+1 хв. Ось це так момент! Стійка рятує Аргентину!

120+3 хв. Шакірі заробляє штрафний по центру воріт в метрі від лінії воріт. Ось це точно останній шанс.