ЧС-2022 → Франція - Німеччина - 0:1. Онлайн-трансляція

Франція - Німеччина - 0:1. Онлайн-трансляція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 4098

Онлайн відео трансляція матчу 3 туру ЧС-2014 з футболу: Франція - Німеччина, початок 4 липня 2014 року о 19:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Франція - Німеччина, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі Перший національний.

До вашої уваги стартові склади команд:

Франція: Льоріс, Евра, Сахо, Варан, Дебюші, Матуїді, Кабай, Погба, Грізманн, Вальбуена, Бензема

Німеччина: Нойер, Лам, Боатенг, Хуммельс, Хеведес, Хедіра, Кроос, Швайнштайгер, Озіл, Мюллер, Клозе

Доброго вечора шановні любителі футболу! Перший чвертьфінальний поєдинок з вами дивитимусь я, Орест Дмитрасевич.

Матч розпочався!

3 хв. Кроос пробив, але його удар заблокували.

5 хв. Перше порушення правил в матчі. Евра збиває Мюллера.

7 хв. Бензема пробиває з лінії штрафного - повз ворота. Передачу Каріму віддавав Вальбуена.

10 хв. Зараз Вальбуена вже прорвався правим флангом, але його передачу в центр штрафного прочитали німецькі захисники.

12 хв. Ще один простріл перехоплюють центрбеки Німеччини. Цього разу провалився Лам на правому фланзі оборони.

14 хв. Німеччина показує приклад реалізації моментів! Хуммельс забиває головою після подачі Крооса зі штрафного!

17 хв. Активізувались підопічні Льова після забитого м'яча і відсунули гру від своїх воріт.

20 хв. Клозе отримує по ногах в центрі поля.

23 хв. Клозе вимагає пенальті, але арбітр вирішив, що порушення не було. Справедливе рішення.

26 хв. Заспокоїлась трохи гра. В центрі поля комбінують команди.

28 хв. Вальбуена віддавав довгу діагональ на Бензема, але Лам перший на м'ячі.

30 хв. Озіл гостро прострілив зі штрафного і заробив кутовий для своєї команди.

31 хв. Уго Льоріс помиляється на виході, але, на щастя для Дешама, всього лиш аут буде для Німеччини.

Автор забитого голу:

33 хв. Тепер вже Мюллер падає в штрафній у боротьбі з Дебюші, але арбітр знову вважає, що замало підстав для призначення пенальті.

34 хв. Ухх! Якимось дивом м'яч не влітає у сітку воріт Нойєра! Вальбуена пробив з гострого кута, Нойєр відбив круглого перед собою, але хтось з центрбеків Німеччини встиг завадити Каріму Бензема переправити м'яч у сітку!

35 хв. Два кутових підряд подали французи, але відбились підопічні Льова.

37 хв. Кабай зірвав контратаку фолом на Мюллері, але суддя пошкодував француза.

38 хв. Хедіра отримав м'ячем в лице - пауза у матчі.

40 хв. Все у порядку з хавбеком "Реала", він продовжує гру.

42 хв. М'яч після удару Бензема влучає в руки Хуммельсу, але це не пенальті і арбітр думає так само.

45 хв. Команди йдуть на відпочинок.

46 хв. Другий тайм розпочався!

47 хв. Чергове падіння у штрафному майданчику, яке не тягне на призначення пенальті. Цього разу на газоні опинився Грізманн.

49 хв. Активно розпочали команди другу половину гри.

51 хв. Озіл прорвався лівим флангом, але його передачу перервав Вальбуена - кутовий удар.

53 хв. Грізманн не зміг обробити м'яч у штрафному майданчику...А могло бути небезпечно.

55 хв. Перше попередження в матчі отримує Самі Хедіра.

Фанати Франції та Німеччини на матчі:

60 хв. Нойєр витягує м'яч з дальної дев'ятки після удару Варана!

62 хв. Тайм-аут влаштував арбітр. Переводять подих футболісти.

64 хв. Швайнштайгер збиває Вальбуена. Потрібна допомога французу, медики вибігають на поле - ще одна пауза в грі.

68 хв. Шюррле змінює Клозе.

71 хв. Косельни виходить замість Сахо.

73 хв. Дешам йде у ва-банк. Ремі з'являється на полі замість Кабая.

74 хв. Вальбуена пробиває повз ворота.

76 хв. Хуммельс у підкаті встигає заблокувати удар Бензема.

77 хв. Матуїді потужно пробиває - Нойєр на місці!

79 хв. Помітно активізувались підопічні Дешама. Ну що ж, все логічно, їм немає чого втрачати.

80 хв. Жовта для Швайнштайгера.

82 хв. Шюррле міг знімати усі питання в матчі, але Льоріс рятує Францію! Ногами відбиває удар гравця "Челсі" голкіпер!

83 хв. Гьотце змінює Озіла.

85 хв. Жиру виходить замість Вальбуена.

88 хв. Шюррле пробиває точно у Варана. Небезпечно могло бути!

90 хв. Чотири хвилини додає арбітр.

90+2 хв. Кроос іде з поля, з'являється Крамер.

Все! Франція пакуватиме валізи, а Німеччина вчетверте поспіль виходить в півфінал.