ЧС-2022 → Аргентина - Бельгія - 1:0. Онлайн-трансляція

Аргентина - Бельгія - 1:0. Онлайн-трансляція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 2306

Онлайн відео трансляція матчу 3 туру ЧС-2014 з футболу: Аргентина - Бельгія, початок 5 липня 2014 року о 19:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Аргентина - Бельгія, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 19:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі Перший національний.

До вашої уваги стартові склади команд:

Аргентина: Ромеро - Басанта, Гарай, Демікеліс, Сабалета - Маскерано, Білья, Ді Марія, Лавессі - Ігуаїн, Мессі

Бельгія: Куртуа - Вертонген, Компані, ван Бюйтен, Альдервейрельд - Феллаїні, Вітсель, Де Брейне - Азар, Міральяс - Оріджі

Матч розпочався!

2 хв. Мессі класною передачею знайшов Лавессі на лівому фланзі, але Компані перервав його простріл на дальню штангу.

5 хв. Активніше розпочали аргентинці.

8 хв. А ось і дивіденди! Гонсало Ігуаїн пробиває точно в кут, не залишаючи шансів Тібо Куртуа! 1:0!

11 хв. Важко тепер буде бельгійцям, але вони намагаються взяти ініціативу у свої ноги.

14 хв. Де Брюйне подавав - неточно.

17 хв. Вертонген класно прорвався лівим флангом, але Гарай опинився першим на м'ячі і виніс його на кутовий.

20 хв. Намагались організувати контратаку аргентинці, але злагоджено діють центрбеки Бельгії.

Радість аргентинців після забитого голу:

22 хв. Могло бути дуже гарно, але Ігуаїн не зрозумів Ді Марію, який віддав передачу п'яткою своєму партнерові.

25 хв. Небезпечно! Ромеро відбив м'яч перед собою після удару де Брюйне, але Оріджі не встиг на добивання.

28 хв. Мессі віддав феноменальну передачу на Ді Марію, який, здавалося, вже обіграв Компані, але той встиг заблокувати удар вінгера "Реала".

32 хв. Схоже, Ді Марія не зможе продовжувати гру.

33 хв. Так. Енцо Перес виходить замість травмованого партнера.

35 хв. У центрі поля зараз проходить гра.

38 хв. Практично на лінії штрафного майданчика заробив штрафний удар Ліонель Мессі. Він і пробиватиме.

40 хв. Сильно, але над поперечиною летить м'яч після удару десятки збірної Аргентини.

42 хв. Ось це так! Вертонген відмінно навісив на 11-метрову позначку і Кевін Міральяс класно пробив головою. Втім, точності не вистачило бельгійцю. Такі моменти потрібно реалізовувати!

Перерва. Зустрінемось через 15 хвилин!

46 хв. Другий тайм розпочався!

47 хв. Штрафний заробила Аргентина, але Мессі неточно подав.

50 хв. Ігуаїн пробивав - Куртуа на місці.

52 хв. Жовта Азару.

55 хв. Поперечка рятує Бельгію від другого пропущеного м'яча! Ігуаїн міг робити дубль!

59 хв. Подвійна заміна від коуча Бельгії. Лукаку та Мертенс виходять замість Оріджі та Міральяса відповідно. Заміни по позиціях.

61 хв. Феллаїні класно виграв повітря, але пробив вище воріт.

64 хв. Гарай зрізав м'яч у свої ворота, але Ромеро, на щастя для аргентинців, встигає зреагувати.

67 хв. Тобі Альдервейрельд грубо грає проти Більї.

70 хв. Паласіо міняє Лавессі.

72 хв. Бельгійці тиснуть, але до ударів справа не доходить.

74 хв. А ось і удар! Але Паласіо встигає заблокувати постріл Феллаїні.

75 хв. Білья збиває Вертонгена.

76 хв. Чадлі змінює Азара.

79 хв. Мессі увірвався в штрафний майданчик, але Компані його зупинив.

81 хв. Гонсало Ігуаїн йде з поля, виходить Фернандо Гаго.

83 хв. Сабалета подавав на Паласіо, але занадто високо.

85 хв. Де Брюйне пробивав - всього лиш кутовий для бельгійців.

87 хв. Куртуа перехоплює передачу Мессі.

90 хв. 5 хвилин додав арбітр.

90+3 хв. Браво Куртуа! Мессі втік на побачення з молодим воротарем, але той виграв очне протистояння!

90+4 хв. Дуже небезпечну атаку провели бельгійці, але м'яч після передачі Лукаку не дійшов до Чадлі!

Кінець! Аргентина втримує переможний рахунок!