ЧС-2022 → Фінал ЧС-2014. Німеччина - Аргентина - 1:0. Онлайн-трансляція

Фінал ЧС-2014. Німеччина - Аргентина - 1:0. Онлайн-трансляція

• ЧС-2022
  • Перегляди: 6346

Онлайн відео трансляція фінального матчу ЧС-2014 з футболу: Німеччина - Аргентина, початок 13 липня 2014 року о 22:00.

Запрошуємо наших читачів дивитись пряму відео трансляцію матчу Німеччина - Аргентина онлайн, матч між збірними, ЧС-2014 в Бразилії. Результат матчу ЧС-2014 та відео огляд після матчу дивіться також у нас на "Футбол газета".

Початок гри о 22:00 за Київським часом. Трансляція буде на каналі ТРК Україна.

Німеччина: Ноєр, Хьоведес, Хуммельс, Боатенг, Лам, Крамер, Швайнштайгер, Кроос, Озіл, Мюллер, Клозе

Аргентина: Ромеро, Гарай, Сабалета, Демікеліс, Рохо, Маскерано, Е.Перес, Білья, Мессі, Лавессі, Ігуаін

Матч розпочався!

3 хв. Небезпечний штрафний заробляє Томас Мюллер, сфолив Рохо за 25 метрів до воріт.

6 хв. Активно розпочали обидві команди.

9 хв. Фолять німці в центі поля.

11 хв. Кутовий для Аргентини закінчився нічим.

13 хв. Клозе не дотягується до подачі з правого флангу. А могло бути небезпечно.

16 хв. Солідніше виглядають підопічні Льова.

20 хв. Оце так момент! Ігуаїн вивалився на ворота після обрізки німців, але пробив повз.

23 хв. Мюллер практично вийшов на ударну позицію, але чітко відіграли центрбеки Аргентини.

26 хв. Не вистачає останньої передачі Німеччині.

28 хв. Мюллер потрапив в оффсайд.

29 хв. Перше попередження у поєдинку для Швайнштайгера.

31 хв. Ухх! Ігуаїн забиває, але оффсайд рятує Німеччину.

32 хв. Шюррле виходить замість травмованого Крамера.

34 хв. Хеведес жорстко збиває Мессі.

36 хв. Контратака Аргентини завершилась кутовим. Нойєр впевнено грає на виході і організовує швидку атаку у відповідь.

37 хв. Тепер вже Ромеро вступає в гру і рятує свою команду після удару Шюррле!

40 хв. Мессі втік від захисників Німеччини, але не зміг переграти Нойєра у ближньому бою.

42 хв. Сабалета виграє повітря після подачі Мюллера з правого флангу.

43 хв. Озіл пробиває точно в руки Ромеро.

45 хв. Огого! Стійка рятує Аргентину! В Ромеро не було ніяких шансів після удару Хеведеса.

Перерва.

46 хв. Другий тайм розпочався!

В перерві Агуеро змінив Лавессі.

48 хв. Декількох сантиметрів не вистачило Ліонелю Мессі для того, щоб вивести свою команду вперед!

51 хв. Підопічні Сабельї активніше розпочали другу половину зустрічі.

53 хв. Лама зупиняють на вході в штрафний майданчик. Без порушення правил.

56 хв. Контролюють м'яч в центрі поля аргентинці.

Президент окупантів Володимир Путін також присутній на матчі. Не буду нагадувати, як його називають фанати biggrin

59 хв. Клозе пробиває після кутового - занадто слабко для того, щоб було небезпечно.

61 хв. Озіл не зміг обробити м'яч поблизу штрафного суперників.

64 хв. Жовта для Маскерано.

65 хв. І зразу ще одна! Цього разу Агуеро отримує попередження.

69 хв. Аргентинці атакували лівим флангом, але не вийшов акцентований простріл.

71 хв. Шюррле вивалився на ударну позицію, але не зміг швидко зорієнтуватись і момент був втрачений.

74 хв. Мессі накрутив декількох суперників і не влучив у дальній кут воріт Нойєра.

77 хв. Родріго Паласіо виходить замість Гонсало Ігуаїна.

80 хв. Кроос подав черговий кутовий - другий поверх виграють аргентинці.

82 хв. Кроос! Повз ворота пробиває Тоні з лінії штрафного майданчика!

85 хв. Схоже, справа йде до овертайму...

86 хв. Фернандо Гаго змінює Енцо Переса.

88 хв. Мірослав Клозе йде з поля, Маріо Гьотце виходить.

90 хв. Буде додатковий час.

91 хв. Перший овертайм розпочався!

93 хв. Гаго пробив повз ворота.

94 хв. Демікеліс перехоплює пас Крооса в штрафний.

97 хв. Хуммельс класно грає в підкаті і перехоплює пас на Паласіо.

98 хв. Момент в Аргентини! Паласіо перекинув Нойєра, але не влучив у ворота! Оце так!

101 хв. Не надто рвуться забивати обидві команди.

Перший овертайм закінчився.

106 хв. Остання п'ятнадцятихвилинка почалась.

109 хв. Білья в'їхав по ногах Швайнштайгеру, але італійський суддя вирішив його пошкодувати.

112 хв. Швайнштайгер продовжує гру.

114 хв. ГОООООООЛ! Маріо Гьотце виводить Німеччину вперед! Зіграла заміна Льова!

117 хв. Чи зможуть аргентинці створити чудо?

119 хв. Остання заміна від Льова. Мертезакер виходить замість Озіла.

Все! Німеччина - чемпіони світу 2014!

Дякую, що дивились фінал разом з "Футбол Газета". Для вас трансляцію вів я, Орест Дмитрасевич.