ЧС-2022 → ЧС-2014. Німеччина - Португалія - 4:0. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Німеччина - Португалія - 4:0. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3978

5-й день чемпіонату світу з футболу розпочнеться матчем групи G між збірними Німеччини та Португалії.

Доброго вечора, шановні любителі футболу!

До вашої уваги стартові склади команд:

Німеччина: Нойер, Боатенг, Мертезакер, Хуммельс, Хеведес, Лам, Хедіра, Кроос, Езіл, Мюллер, Гетце

Португалія: Патрісіу, Жоау Перейра, Бруну Алвеш, Пепе, Коентрау, Велозу, Моутіньо, Мейрелеш, Нані, Угу Алмейда, Роналду

Матч розпочався!

2 хв. Гравці збірної Німеччини активніше виглядають на початку поєдинку. Кутовий подали підопічні Йоахіма Льова, але невдало.

4 хв. А ось і відповідь від Португалії! Алмейда втік у контратаку, але удар вийшов занадто слабким, щоб понервувати Мануеля Нойєра.

7 хв. Кріштіану Роналду потужно і небезпечно пробивав - Нойєр на місці.

8 хв. Ухх! Начудили Руй Патрісіу разом з Пепе і Самі Хедіра пробивав по порожніх воротах метрів з 30 - не вистачило точності.

10 хв. Жоау Перейра програв позицію і змушений був фолити на Маріо Гьотце. Пенальті призначає арбітр.

11 хв. ГОООЛ! Томас Мюллер чітко реалізовує 11-метровий! Німеччина повела у рахунку!

14 хв. Португалія контролює м'яч. Багато коротких пасів. Гравці чекають помилки суперника, щоб загострити гру.

17 хв. Непогана діагональ на лівий фланг на Томаса Мюллера, але той не зміг нічого сам створити, не дочекавшись допомоги партнерів.

20 хв. Португалія контролює гру. Трішки заспокоїлись німці після забитого м'яча.

А ось як раділа голу своєї команди Ангела Меркель:

24 хв. Класно пробивав Нані, але вище воріт пролетів м'яч.

27 хв. Едер змінює Уго Алмейду. Вимушена заміна у Португалії.

30 хв. Могла збільшувати свою перевагу Німеччина. Озіл класно віддав на Гьотце, який пробивав з 11-метрової позначки, але захисник Португалії встиг у підкаті заблокувати удар.

32 хв. Німеччина все таки добилась свого! Хуммельс забиває головою після подачі Крооса з кутового! 2-0!

35 хв. Нані та Роналду втікали в контратаку, але Луїш не зміг віддати точний пас на свого капітана.

38 хв. Червона картка для Пепе! Вдарив головою центрбек Португалії Томаса Мюллера, коли той лежав. У своєму стилі гравець "Реалу".

40 хв. Потужно пробиває Кроос зі штрафного, але влучає у стінку.

43 хв. Дуже важко тепер Португалії у меншості.

45+1 хв. 3-0! Дубль Мюллера!

Перерва!

46 хв. Другий тайм розпочався.

У перерві Рікарду Кошта змінив "динамівця" Мігеля Велозу.

50 хв. Ще один гол могла забивати Німеччина, але спочатку Озіл не зміг переграти Патрісіу після виходу віч-на-віч, а потім Мюллер на добивання пробив вище воріт.

54 хв. Хороший штрафний на фланзі заробив Едер, але захисники Німеччини справились з подачою.

58 хв. Роналду пробивав зі штрафного - в стінку.

61 хв. Шюррле змінює Озіла.

64 хв. Замість травмованого Фабіо Коентрау на полі з'являється Андре Алмейда.

65 хв. Пробивав з дальної дистанції Роналду, але влучив у когось з німецьких захисників.

67 хв. Удар Наніі заблокований - кутовий.

68 хв. Яка контратака вийшла у збірної Німеччини! Шюррле вивів Гьотце сам-на-сам з голкіпер Португалії, але гравець "Баварії" затягнув з ударом і Рауль Мейрелеш встиг заблокувати його.

73 хв. Мустафі змінює Хуммельса. Травмувався центрбек Німеччини.

75 хв. Міг призначати пенальті арбітр матчу у ворота Нойєра! Хеведес збив Едера у штрафному майданчику.

78 хв. Томас Мюллер робить хет-трік!

81 хв. Героя матчу Мюллера міняє Лукас Подольські.

84 хв. Відверто очікують завершення матчу португальці...Нічого не виходить в підопічних Паулу Бенту.

86 хв. Роналду знову влучає в стінку ударом зі штрафного.

88 хв. Рікарду Кошта сфолив на Подольскі, але арбітр цьоо не помітив.

90 хв. Нарешті класно пробив Роналду зі штрафного ! Нойєр переводить м'яч на кутовий.

Все! Розгромна перемога Німечини з рахунком 4-0.

Дякую за те, що були з нами. Для вас сьогодні працював Орест Дмитрасевич. До нових зустрічей!