Ліга Чемпіонів → Кардаш: "Динамо" допомогло вилучення Безуса

Кардаш: "Динамо" допомогло вилучення Безуса

Екс-гравець "Динамо" Василь Кардаш поділився думками після першого матчу киян в протистоянні з "Гентом" (2:1) в раунді плей-офф ЛЧ. Повідомляє Футбол газета.

"Фактор швидкого голу багато що змінює в грі. М'яч Супряги додав гостям впевненості. Правда, кінцівка першого тайму була не найкращою. І не тому що Динамо пропустило гол, дуже глибоко кияни почали сідати до своїх воріт. Гент швидко це відчув і вирівняв становище.

А в другому таймі динамівцям допомогло вилучення Безуса ... Безус був помітною фігурою на полі в складі бельгійської команди. Мені здалося, що арбітр дав Роману картку після тиску гравців Динамо, але це частина футболу. А що стосується фолу, то в цьому епізоді все було на розсуд судді. Потім гості холоднокровно довели справу до перемоги, - сказав Кардаш.

Нагадаємо, матч-відповідь між "Динамо" і "Гентом" відбудеться у вівторок в Києві.