Ліга Чемпіонів → Кучер: Матч "Шахтаря" з "Динамо" З - це фантастика

Кучер: Матч "Шахтаря" з "Динамо" З - це фантастика

Екс-захисник "Шахтаря" Олександр Кучер висловився про матч групового раунду Ліги чемпіонів проти "Динамо" (3:3). Повідомляє Футбол газета.

"Нічия, вирвана в компенсований час за рахунок характеру. Хоча могли і не доводити до нервової кінцівки. З перших хвилин гра складалася, все йшло під контролем "Шахтаря", забили гол, але потім господарі змогли переломити хід поєдинку.

Можна перший тайм розділити на відрізки, де ініціативу команди перехоплювали черзі. Десь до 20-й хвилині вона була на боці "Шахтаря", потім після пропущеного м'яча "Динамо" додало в агресії, зрівняло рахунок. Кінцівка тайму пройшла знову в рівній боротьбі.

Все можна було вирішити і повністю прибрати ініціативу до рук, забий Матвієнко з забійної моменту. А після видалення у господарів гірникам потрібно було зіграти холоднокровно і вичавити максимум з ситуації. Але потім у нас вже було видалення, і хорвати скористалися цим сповна, забивши два м'ячі.

Протягом останніх п'яти хвилин після основного часу - це фантастика. Проявили волю, характер, непохитність духу, у хлопців горіли очі, щоб не програти.

Як і говорив перед матчем, "Шахтар" не раз доводив, що може виходити з гідністю з важких ситуацій ", - сказав Кучер.