Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Ліга чемпіонів. "Реал" виграв бій в ПСЖ, "Ліверпуль" розтрощив "Порту"

Ліга Чемпіонів → Ліга чемпіонів. "Реал" виграв бій в ПСЖ, "Ліверпуль" розтрощив "Порту"

Ліга чемпіонів. "Реал" виграв бій в ПСЖ, "Ліверпуль" розтрощив "Порту"

Після зимової перерви відновились матчі Ліги чемпіонів. Повідомляє Футбол газета.

У вівторок відбулися два матчі 1\8 фіналу найпрестижнішого європейського турніру.

Клуб українця Олександра Зінченка "Манчестер Сіті" в Базелі практично вирішив питання виходу в наступний раунд, розгромивши швейцарців з рахунком 4:0. Зінченко не був внесений в заявку на гру.

А от матч в Турині між "Ювентусом" і "Тоттенхемом" не визначив переможця . Попри блискучий старт від "старої сеньйори", яка вже на початку гри повела з рахунком 2:0 "шпори" знайшли в собі сили відігратися завдяки старанням Кейна і Еріксена і тепер доля путівки в чвертьфінал вирішиться в Лондоні.

В протистоянні "Реала" і ПСЖ в Мадриді перемогли "галактікос", які проявили характер і здобули вольову перемогу в супер матчі. Дубль в грі зробив португалець Кріштіану Роналду.

"Ліверпуль" влаштував погром в Португалії, не залишивши жодних шансів на вихід в наступний раунд "Порту". Одразу три голи на свій рахунок записав форвард "мерсисайдців" Садіо Мане. 5:0 і матч в Англії стає формальністю.