Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Ліга чемпіонів. "Шахтар" гарантував єврокубкову весну, "Ман Сіті" та "Тоттенхем" познущались на "Наполі" та "Реалом"
Ліга Чемпіонів → Ліга чемпіонів. "Шахтар" гарантував єврокубкову весну, "Ман Сіті" та "Тоттенхем" познущались на "Наполі" та "Реалом"

Поєдинком між турецьким "Бешикташем" та "Монако" відкривався тур Ліги чемпіонів у середу. Повідомляє Футбол газета.

Гра між цими командами, до слова, вийшла доволі цікавою для глядачів, які побачили футбол на зустрічних курсах. Все ж здобути комусь три очки із них сьогодні не судилось - матч завершився нічиєю 1:1. На гол Роні Лопеса в кінцівці першого тайму, "чорні орли" відповіли черговим забитим м'ячем Тосуна на початку другого.

Після цього поєдинку розпочались й інші сім поєдинків цього ігрового дня, серед яких був також і матч донецького "Шахтаря" проти "Фейєнорда". Підопічні Фонсека вже на 12 хвилині пропустили гол, але вже через п'ять хвилин завдяки голам Феррейри та Марлоса були попереду. Зрештою, з мінімальною перевагою "гірників" команди і відправились у роздягальню.

У другому таймі гра стала спокійнішою, а "Фейєнорд", змарнувавши декілька шансів відзначитись голом, пропустив ще одни гол. Дубль оформив Марлос. Ця звитяга, до слова, гарантувала українському клубу участь в єврокубках весною.

Щодо інших результатів, то "Ман Сіті" переміг на виїзді "Наполі", а "Реал" був розгромлений у Лондоні "Тоттнехемом". "Боруссія" Д із Ярмоленком знову не змогла обіграти АПОЕЛ, а "Спартак" відомстив за розгромну поразку на виїзді декілька тижнів тому московському "Спартаку".

"Наполі" - "Манчестер Сіті" - 2:4
Голи: Інсіньє, 21, Жоржінью, 62 (пенальті) - Отаменді, 34, Стоунз, 48, Агуеро, 69, Стерлінг, 90+2

"Шахтар" - "Фейєнорд" - 3:1
Голи: Феррейра, 14, Марлос, 17, 68 - Йоргансен, 12