Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів Ліга чемпіонів. "Динамо" розписало мирову з "Ференцварошем" (ВІДЕО)
Ліга Чемпіонів → Ліга чемпіонів. "Динамо" розписало мирову з "Ференцварошем" (ВІДЕО)

Ліга чемпіонів. "Динамо" розписало мирову з "Ференцварошем" (ВІДЕО)

Київське "Динамо" не змогло втримати перемоги в Будапешті. Повідомляє Футбол газета.

В поєдинку другого туру групового раунду з "Ференцварошем" кияни доволі легко забили два голи в першому таймі і пішли на перерву з комфртною перевагою.

Втім, команда Сергія Реброва знайшла в собі сили після перерви і спромоглась відповісти голом Нгуена після асисту українця Зубкова і влучним ударом від Болі.

В підсумку нічия 2:2 і тепер на команду Луческу очікує зустріч з "Барселоною" у третьому турі.

Ліга чемпіонів
Груповий раунд
Група G
2 тур

"Ференцварош" - "Динамо" - 2:2
Голи: Нгуєн (59), Болі (90) -Циганков, 28, (пенальті), Де Пена, 41

"Ференцварош": Дібуш, Ловренчіч, Блажіч, Ковачевич, Хайстер, Харатін (Лайдуні, 65), Сомаліу, Зубков, Шигера (Мак, 73), Нгуєн, Ісаел (Болі, 73).
"Динамо": Бойко, Кендзьора, Попов, Забарний, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський (Гармаш, 82), Де Пена, Супряга.

Попередження: Сомаліу (13), Марсель Хайстер (21), Ігор Харатін (26), Аісса Лайдуні (71), Токмаг Нгуєн (72) - Сергій Сидорчук (52), Віталій Буяльський (76)
Вилучення: Сергій Сидорчук (86, дві жовті картки)

Київське "Динамо" здобуло перемогу над "Ференцварошем" в матчі другого туру Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Футбол Україна.