Футбол онлайн: Ліга Чемпіонів "ПСЖ" має 7 претензій до роботи Айтекіна на матчі Ліги чемпіонів
Ліга Чемпіонів → "ПСЖ" має 7 претензій до роботи Айтекіна на матчі Ліги чемпіонів

"ПСЖ" має 7 претензій до роботи Айтекіна на матчі Ліги чемпіонів

Джерела в УЄФА повідомили, що отримали скаргу від "ПСЖ" на роботу німецького арбітра Деніза Айтекін в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Барселони" (1: 6).

Повідомляє Футбол газета.

У документі, складеному "ПСЖ", відзначаються всі епізоди, які, на думку клубу, вплинули на підсумковий результат двоматчевого протистояння. Повідомляється, що в процесі складання претензії французький клуб консультувався з міжнародними арбітрами.

1. Гра рукою Маскерано в межах штрафного під час виконання підкату. Епізод стався в першому таймі, коли півзахисник "ПСЖ" Юліан Дракслер виконував прострільну передачу.

2. Піке заслуговував другої жовтої картки на 41-й хвилині матчу під час зіткнення з форвардом Едінсон Кавані.

3. Пенальті на Неймарі. На думку "ПСЖ", бразильський нападник навмисно шукав контакт із захисником Меньє.

4. Неймар заслуговував червону картку. За рахунку 3: 1 Неймар вдарив по ногах захисника Маркіньоса. "ПСЖ" вважає, що це агресивна дія було навмисною і заслуговувала червоної картки.

5. Гра рукою Піке при рахунку 3: 1. На 78-й хвилині при виконанні передачі Анхель ді Марія влучив в Руку Піке, однак арбітр не зафіксував порушення правил.

6. Пенальті і червона картка Маскерано за фол на Ді Марії в штрафному майданчику. Рефері залишив цей епізод поза увагою, хоча після матчу сам Маскерано зазначив, що фол був, однак цей епізод, на його думку, не став вирішальним в цьому матчі.

7. Пенальті на Суаресі за рахунку 4: 1. На думку "ПСЖ", це була ще одна симуляція гравця. Раніше уругваєць отримав жовту картку за симуляцію при мінімальному контакті з Марко Верратті в штрафному майданчику. Клуб вважає, що за епізод з Маркіньосом Суарес заслуговував другу жовту і видалення.