Ліга Чемпіонів → Ребров: Хлопців нема в чому дорікнути

Ребров: Хлопців нема в чому дорікнути

Головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров прокоментував поразку його команди в матчі Ліги чемпіонів від італійського "Наполі" (1:2).

"Важка гра, але ми знали, проти кого вийшли. На жаль, програли, але дорікнути хлопцям мені нема в чому. Намагалися створювати моменти, навіть граючи вдесятьох. Хочу привітати Вітю Циганкова, в такому віці він вийшов і показував хорошу гру. За віддачею і бажанням гравці показали, що у нас є команда. Тут мені їх ні в чому дорікнути.

Сидорчук не вперше отримує жовті картки в перші 10-15 хвилин гри. Ми намагаємося стримувати його агресію. Зараз не можу сказати, симулював він, чи ні. Напевно, він перестрибував через ногу гравця. Суддя це теж повинен розуміти, так само як і Сидорчук, який повинен думати, що маючи картку, можна залишити команду в меншості.

Що стосується кінцівки першого тайму, психологія на полі вирішує все. Ми першими забили м'яч і хотіли втримати рахунок. Те ж саме було в матчі з "Шахтарем", нам важко поміняти психологію.

Циганков? Я вже сказав, що він вийшов в основі, взяв участь в забитому м'ячі і працював на команду. На цій позиції в команді велика конкуренція. Він використав свій шанс і буде в обоймі першої команди.

Бачу, що тренер "Наполі" добре нас вивчив і забиті м'ячі стали наслідком виконаної роботи. Суперник створював перевагу в зонах крайніх захисників, знаходив вільні простори за їх спинами. Багато в чому за рахунок цього і переміг", - розповів Ребров.